Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar Asset Management sponsorem Turnieju Polonia Cup 2021


Turniej Polonia Cup 2021 odbędzie się w Amber Baltic Golf Club i jest najstarszym cyklicznym turniejem o takim charakterze w Polsce. Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem

Data: 05-08 sierpień 2021

Caspar Asset Management Polonia Cup by Higasa & Bolix – jeden z największych i najważniejszych tego typu turniejów w Polsce – rozpocznie się już 5 sierpnia br. Caspar Asset Management, jedna z trzech największych firm zarządzania aktywami zamożnych klientów, będzie jego sponsorem tytularnym.

Inwestowanie z Caspar Asset Management SA to nie tylko, choć to jest oczywiście najważniejsze, zysk. To także aktywny udział w zmienianiu świata i czynieniu go lepszym. Dobrym tego przykładem jest Strategia Spółek Biotechnologicznych, która od 2018 roku inwestuje w spółkę Intellia Therapeutics. Jej założycielka, Jennifer Doudna, w 2020 roku została laureatką Nagrody Nobla z chemii. I to ona ogłosiła, że poprzez edycję genomu w korelacji do podanej dawki terapii Intelli udało się znacząco zredukować poziomy szkodliwego białka produkowanego przez gen, który był „celem” terapii edytującej. Wielu naukowców twierdzi, że dzięki temu odkryciu kończy się epoka chorób genetycznych.

Fragment wywiadu z Mirosławem Kaczmarkiem

– Polonia Cup, który zostanie rozegrany na polu Amber Baltic Golf Club w Międzyzdrojach w dniach od 5 do 8 sierpnia tego roku, to Wasz sztandarowy turniej.

Mirosław Kaczmarek: – Sztandarowy i wyjątkowy. Wyjątkowy nie tylko w polskiej skali, bo Polonia Cup to, chciałoby się rzec, turniej atlantycki. Grają w nim nie tylko Polacy zamieszkali w naszym kraju, ale również Polacy mieszkający na obczyźnie. Z oczywistych względów, mam na myśli pandemię, ostatnio te związki się rozluźniły, (…) ta inicjatywa ma nie tylko walor sportowy, ale też społeczny, zbliża polską diasporę do ojczyzny. Polonia Cup jest najstarszym turniejem amatorskim rozgrywanym w Polsce, a w tym roku tym bardziej wyjątkowym, że jubileuszowym – liczy sobie już dwadzieścia pięć lat.


CZYTAJ CAŁOŚĆ

Fragment wywiadu z Agnieszką Kozłowską z Grupy Caspar

– Jesteś golfistką?

Agnieszka Kozłowska: – Hmm, raczej entuzjastką golfa. Oczywiście kusi mnie odpowiedź twierdząca, bo przecież ukończyłam akademię, zdałam egzamin, mam zieloną kartę uprawniającą do gry na polach na całym świecie, brałam udział w turniejach. Ponadto jestem mile zaskoczona tym sportem, może z powodu swingu, który jest na polu niezbędny, a ja kocham taniec. Jednak wzdrygam się jeszcze przed określeniem siebie mianem golfistki…

– To kokieteria?

– Nie, w żadnym razie. Po prostu mam wrażenie, że nadal na to nie zasłużyłam. Widzisz, mam wielki respekt dla ludzi, którzy dokonują na polu golfowym magicznych rzeczy.


CZYTAJ CAŁOŚĆ

Amber Baltic Golf Club

Nad Morzem Bałtyckim w Kołczewie na Wyspie Wolin znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Usytuowany na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego w odległości 12 km od Międzyzdrojów. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

18-dołkowe pole golfowe Amber (Championship, Par 72) spełnia wymogi zawodowych i amatorskich turniejów golfowych, tutaj rozegrane zostały pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski i pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów. 9-dołkowe pole golfowe Baltic (Executive, Par 28) doskonale nadaje się do nauki i doskonalenia gry w golfa.

Materiały promocyjne:

MASZ PYTANIA?

WYPEŁNIJ WNIOSEK.
SZYBKO ODDZWONIMY.


Podaje imię i nazwisko
Podaje numer telefonu
Zgoda jest wymagana
Zgoda nie jest wymagana

LUB ZADZWOŃ
61 855 16 14