Jesteś tutaj

Zespół sprzedaży

Piotr Kordyla

Dyrektor sprzedaży

Wiceprezes Zarządu F-Trust S.A.
 

W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2010 roku. Z sektorem usług finansowych związany od 1999 roku. Pracował między innymi w Citibank Handlowy S.A., Raiffeisen Bank S.A. oraz w BZ WBK AIB Asset Management S.A. i BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.
 
Piotr Kordyla jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

 

Artur Racko

Dyrektor sprzedaży w regionie obejmującym województwo dolnośląskie

W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2010 roku. Z rynkiem finansowym związany od 1997 roku. Pracował w Banku Zachodnim S.A., Domu Maklerskiego BZ WBK S.A., BZ WBK AIB Asset Management S.A. oraz w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. 
 
Artur Racko legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

 

Zbigniew Sadowski

Dyrektor sprzedaży w regionie obejmującym południowo-zachodnią Wielkopolskę

W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2012 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Ekonomicznej i Polskiej Akademii Nauk. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

 

Tomasz Salus Caspar TFITomasz Salus

Dyrektor sprzedaży w regionie obejmującym województwa mazowieckie, lubelskie, podlaskie

Prezes Zarządu Caspar Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.
 
W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2010 roku. Z rynkiem finansowym związany od końca lat dziewięćdziesiątych. Pracował w Wielkopolskim Banku Kredytowym S.A., Banku Zachodnim WBK s.A., BZ WBK AIB Asset Management S.A. oraz w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. 
 
Tomasz Salus jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

 

Mariusz Sulikowski

Dyrektor sprzedaży w regionie obejmującym województwa zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie
 
W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2010 roku. Z rynkiem finansowym związany od końca lat dziewięćdziesiątych. Pracował między innymi w Commercial Union (dzisiaj Aviva), Banku Handlowym S.A., BZ WBK AIB Asset Management S.A. i w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. 

Mariusz Sulikowski jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych. 

 

Arkadiusz Wasilewski

Dyrektor sprzedaży w regionie obejmującym województwa łódzkie, kujawsko-pomorskie i zachodniopomorskie
 
W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2010 roku. Karierę zawodową w sektorze finansów rozpoczął w 1997 roku. Pracował w Wielkopolskim Banku Kredytowym S.A., Banku Zachodnim WBK S.A., BZ WBK AIB Asset Management S.A. i BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. 
 
Arkadiusz Wasilewski jest absolwentem Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.
 

 

Piotr Wszołek

Dyrektor sprzedaży w regionie obejmującym województwa śląskie, małopolskie i podkarpackie
 
W Caspar Asset Management S.A. pracuje od 2010 roku. Z sektorem finansów związany od 1997 roku. Pracował w PKO BP, Banku Millennium S.A., Banku Zachodnim WBK S.A., a także w BZ WBK AIB Asset Management S.A. oraz BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. 
 
Piotr Wszołek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.