Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Tomasz Michalak
Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Mój profil:


Tomasz MichalakWiceprezes zarządu Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.


Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Karierę zawodową rozpoczynał w 1999 roku w zespole analiz oddziału regionalnego Banku Handlowego w Poznaniu.

Tomasz Michalak

Wiceprezes zarządu Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.


Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Karierę zawodową rozpoczynał w 1999 roku w zespole analiz oddziału regionalnego Banku Handlowego w Poznaniu.

W latach 2001-2007 pracował w centrali Banku Handlowego (Citibank) zajmując stanowisko kierownicze w dziale produktów departamentu zarządzania środkami pieniężnymi, a następnie był dyrektorem sprzedaży odpowiedzialnym za kluczowych klientów banku. W latach 2007-2019 pełnił funkcję dyrektora ds. Klientów Instytucjonalnych, a później dyrektora Zarządzającego w Union Investment TFI S.A. (potem Generali Investments TFI S.A.).

W 2020 roku dołączył do Caspar Asset Management S.A., gdzie objął stanowisko dyrektora ds. Klientów Strategicznych. W Caspar Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. pełni funkcję wiceprezesa Zarządu nadzorującego obszary sprzedaży i marketingu.
Simple Share Buttons