Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Zajrzyj za kulisy inwestowania – CasparTV

Zdradzamy to, jak inwestujemy w Caspar Asset Management SA. Przekonaj się, jak wygląda inwestowanie i posłuchaj – skąd biorą się dobre wyniki naszych strategii i subfunduszy. Jako pierwsi w Polsce odkrywamy kulisy profesjonalnego inwestowania!

Błażej Bogdziewicz – Bessa może być okazją do dobrych inwestycji

Dlaczego Caspar Akcji Europejskich inwestuje w USA? Jakie spółki przyciągają uwagę zarządzającego subfunduszem i czy obawia się bessy na rynku? – rozmowa z Błażejem Bogdziewiczem.

Błażej Bogdziewicz jest zarządzającym subfunduszem Caspar Akcji Europejskich, który lokuje swoje aktywa w obligacje oraz papiery wartościowe w Europie oraz na rynku amerykańskim.


W długim terminie akcje dobrych spółek powinny dać zarobić


Trudno prognozować przyszłość. Zawsze łatwiej mówić o tym, co już było. Nasi zarządzający nie starają się przewidywać przyszłości. Starają się analizować wiele możliwych do wystąpienia scenariuszy i przygotowywać się do nich. Wiedza o tym, co dzieje się na rynku, rozmowy ze spółkami z całego świata, znajomość światowych indeksów – to wszystko pomaga inwestować rozważnie i świadomie.

Korekt nie można wykluczyć, należy się do nich przygotować.


Chcesz wiedzieć więcej?

  • Przed innymi otrzymasz powiadomienia o wywiadach z naszymi specjalistami.
  • Będziesz na bieżąco z najnowszymi wpisami z bloga, aktualności dotyczących spółki i innych starannie wyselekcjonowanych materiałów.
  • Będziemy Cię informować o aktualnych promocjach.
  • Nie będziesz otrzymywał niechcianych wiadomości.

Zapisz się do newslettera Caspar!Wojtek Kseń – Jak inwestować w obligacje?

Wojciech Kseń opowiada o ochronie kapitału, inwestowaniu w obligacje oraz o sposobach selekcji odpowiednich instrumentów do portfela inwestycyjnego.

Wojciech Kseń jest współzarządzającym subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału, którego celem jest ochrona wartości pieniądza klientów i pobicie wyniku lokat bankowych.

Skąd się wzięły wahania wycen funduszy dłużnych?


Inwestorów mogły nieco zdziwić wyceny funduszy, które inwestują w papiery dłużne. Nazywane są bezpiecznymi, a pomimo tego ostatnimi czasy zaliczyły niespokojne wahania wycen.

Skąd się wzięły te zmiany? Czy to będzie stały trend? Rozmowa z Wojtkiem Kseniem – zarządzającym subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału.

Dlaczego Caspar inwestuje w USA?

Błażej Bogdziewicz z Caspar Asset Management SA zdradza firmowe sekrety inwestowania.. Opowiada jak duże zasoby firmy są przeznaczane na analizę spółek z USA.

Wprowadza również za kulisy doboru spółek amerykańskich i stara się mity związane ze spółkami technologicznymi.

Na naszym kanale YouTube znajdziesz więcej filmów z naszymi pracownikami oraz poradniki pokazujące jak obsługiwać Platformę Transakcyjną. Zapraszamy! Zobacz nasz kanał na Youtube

Simple Share Buttons