Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy | CASPAR

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których łączy pasja do zarządzania pieniędzmi naszych Klientów. Mamy tylko jeden cel. Tym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów.

Rozumiemy, że są to najważniejsze pieniądze na świecie.


  • Dlaczego warto inwestować z nami. Więcej
  • Nasza filozofia inwestowania. Więcej

Caspar Asset Management S.A.

Zarządzamy aktywami swoich Klientów inwestując je na rynku kapitałowym w szczególności w akcje oraz papiery dłużne. Jesteśmy niezależni, tzn. podejmując decyzje inwestycyjne kierujemy się wyłącznie naszą wiedzą, umiejętnościami oraz interesem i potrzebami Klientów.


Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Naszą misją jest oferowanie inwestorom profesjonalnie i efektywnie zarządzanych funduszy inwestycyjnych, operujących na terenie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE), w takich krajach jak: Polska, Austria, Turcja, Węgry, Czechy, Rumunia i przynoszących ponadprzeciętne rentowności.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania.

Czytaj więcej

.

Co nas wyróznia?

Caspar Asset Management jest – według „Gazety Giełdy Parkiet”* – jedną z trzech największych pod względem ilości Klientów, firm zarządzania aktywami zamożnych Klientów i jedyną w tym gronie niezależną, czyli nie należącą do międzynarodowych korporacji finansowych, firmą asset management. Inwestując z nami zyskujesz bezpieczeństwo, niezależność, skuteczność, rynki zagraniczne, innowacyjność, wygodę.

Czytaj więcej

.

Inwestujemy globalnie!

Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest jedną z nielicznych polskich firm zarządzających funduszami, która pozwala klientom inwestować swoje pieniądze i czerpać korzyści ze wzrostu giełdowych indeksów na całym świecie. Skuteczne inwestowanie opiera się przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu. Na znajomości poszczególnych rynków, spółek i ich strategii, znajomości branż i trendów gospodarczych.

Czytaj więcej