Jesteś tutaj

Zarządzający portfelem inwestycyjnym Caspar Parasolowy FIO

Błażej BogdziewiczBłażej Bogdziewicz

Zarządzający Subfunduszem Caspar Akcji Europejskich (w okresie od 2 listopada 2012 r. do 9 marca 2017 r. Subfundusz nazywał się Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy) oraz współzarządzający Subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału

Z rynkiem kapitałowym związany od 2000 roku. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr licencji 203), posiada również – przyznawany przez CFA Institute – tytułu CFA (Chartered Financial Analyst). Podczas swojej kariery zarządzał największym w Polsce funduszem Europy Środkowej i Wschodniej. Błażej Bogdziewicz jest laureatem Złotych Portfeli – nagród „Gazety Giełdy Parkiet” – za zarządzanie najlepszymi funduszami. „Puls Biznesu” przyznał tytuł Zarządzającego Roku za najlepsze wyniki inwestycyjne. 

 

Piotr PrzedwojskiPiotr Przedwojski

Zarządzajacy Subfunduszem Caspar Akcji Polskich

Pracuje na rynku kapitałowym od 1997 roku. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr licencji 140) i maklerem papierów wartościowych (nr licencji 1375). Przez wiele lat odpowiadał za zarządzanie największym wówczas na polskim rynku funduszem akcyjnym, zrównoważonym oraz za część akcyjną w indywidualnych portfelach dla jednej z największych spółek asset management w kraju.

Piotr Przedwojski jest laureatem wielu nagród, w tym – przyznawanych przez „Gazetę Giełdy Parkiet” – Złotych Portfeli.

 

 

Wojciech KseńWojciech Kseń

Współzarządzający Subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału

Pracę na rynkach finansowych rozpoczął w 2000 roku, po uzyskaniu Dyplomu Wyższej Szkoły Handlowej HEC Paris (specjalizacja finanse). Pierwszą instytucją był bank JPMorgan w Paryżu, gdzie pracował w dziale rynku stóp procentowych, kolejną, bank BNP Paribas w Londynie gdzie zajmował się produktami strukturyzowanymi. Posiada licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego nr 2513.

 

 

Piotr RojdaPiotr Rojda

Młodszy Zarządzający w Caspar Asset Management, zarządzajacy Subfunduszem Caspar Globalny

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, licencjonowany makler papierów wartościowych (nr licencji 2898) i doradca inwestycyjny (nr licencji 540). W Caspar pracuje od początku 2015 roku na stanowisku analityka finansowego.