Jesteś tutaj

Zarządzający portfelem inwestycyjnym Caspar Parasolowy FIO

Błażej BogdziewiczBłażej Bogdziewicz

Zarządzający Subfunduszem Caspar Akcji Europejskich (w okresie od 2 listopada 2012 r. do 9 marca 2017 r. Subfundusz nazywał się Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy) oraz współzarządzający Subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału

Z rynkiem kapitałowym związany od 2000 roku. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr licencji 203), posiada również – przyznawany przez CFA Institute – tytułu CFA (Chartered Financial Analyst). Podczas swojej kariery zarządzał największym w Polsce funduszem Europy Środkowej i Wschodniej. Błażej Bogdziewicz jest laureatem Złotych Portfeli – nagród „Gazety Giełdy Parkiet” – za zarządzanie najlepszymi funduszami. „Puls Biznesu” przyznał tytuł Zarządzającego Roku za najlepsze wyniki inwestycyjne. 

Obejrzyj, jak Błażej Bogdziewicz zarządza Casparem Akcji Europejskich:

 

Piotr PrzedwojskiPiotr Przedwojski

Zarządzajacy Subfunduszem Caspar Akcji Polskich

Pracuje na rynku kapitałowym od 1997 roku. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr licencji 140) i maklerem papierów wartościowych (nr licencji 1375). Przez wiele lat odpowiadał za zarządzanie największym wówczas na polskim rynku funduszem akcyjnym, zrównoważonym oraz za część akcyjną w indywidualnych portfelach dla jednej z największych spółek asset management w kraju.

Piotr Przedwojski jest laureatem wielu nagród, w tym – przyznawanych przez „Gazetę Giełdy Parkiet” – Złotych Portfeli.

 

Wojciech KseńWojciech Kseń

Współzarządzający Subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału

Pracę na rynkach finansowych rozpoczął w 2000 roku, po uzyskaniu Dyplomu Wyższej Szkoły Handlowej HEC Paris (specjalizacja finanse). Pierwszą instytucją był bank JPMorgan w Paryżu, gdzie pracował w dziale rynku stóp procentowych, kolejną, bank BNP Paribas w Londynie gdzie zajmował się produktami strukturyzowanymi. Posiada licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego nr 2513.

Obejrzyj, jak Wojtek Kseń współzarządza Casparem Ochrony Kapitału:

 

Piotr RojdaPiotr Rojda

Młodszy Zarządzający w Caspar Asset Management, zarządzajacy Subfunduszem Caspar Globalny

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, licencjonowany makler papierów wartościowych (nr licencji 2898) i doradca inwestycyjny (nr licencji 540). W Caspar pracuje od początku 2015 roku na stanowisku analityka finansowego.

Obejrzyj, jak Piotr Rojda współzarządza Casparem Globalnym: