Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy.

Błażej Bogdziewicz, Wiceprezes, Dyrektor Inwestycyjny CAM Nasi zarządzający zdobywają wiedzę o poszczególnych rynkach, branżach i spółkach notowanych na światowych giełdach podczas regularnych spotkań i telekonferencji z zarządami spółek. W okresie 2019-2022 roku szukając pomysłów inwestycyjnych odbyliśmy rekordową liczbę przeszło 1700 rozmów bądź spotkań ze spółkami z całego świata. To daje nam podstawy, aby stwierdzić, że mamy bardzo dobry przegląd rynku i spółek z branż wypracowujących najwyższe stopy zwrotu. Tak pracujemy na Twoje zyski.

– Błażej Bogdziewicz, Wiceprezes, Dyrektor Inwestycyjny CAM

W okresie 2019-2022 roku szukając pomysłów inwestycyjnych odbyliśmy rekordową liczbę przeszło 1700 rozmów bądź spotkań ze spółkami z całego świata. Wdrażając dyrektywę MIFID2 zdecydowaliśmy się pokrywać koszty zewnętrznych raportów analitycznych i konferencji z środków własnych spółki. Mogliśmy dzięki temu uzyskać dużo niższe stawki za opłaty brokerskie, co – szczególnie w dłuższym terminie – powinno mieć wyraźnie pozytywny wpływ na rentowność państwa inwestycji.Pomnażanie pieniędzy – fundament działania

To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikatowa filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach.

Długo się tego uczyliśmy. Bywało, że ta nauka była bolesna, ale teraz nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Nasi zarządzający pracowali w największych firmach asset management, zarządzali największymi funduszami w Polsce. Byli pionierami inwestowania w Europie Środkowej, zdobywali najważniejsze laury. Wygrywali. Teraz grają dla Państwa.Inwestujemy globalnie

Inwestujemy globalnie – Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest jedną z nielicznych polskich firm zarządzających funduszami, która pozwala klientom inwestować swoje pieniądze i czerpać korzyści ze wzrostu giełdowych indeksów na całym świecie. Ułatwia to pomnażanie pieniędzy i możliwie ogranicza pewne ryzyka dając – między innymi – większe pole do dywersyfikacji.