Jesteś tutaj

Dlaczego my

Nasi zarządzający zdobywają wiedzę o poszczególnych rynkach, branżach i spółkach notowanych na światowych giełdach podczas regularnych spotkań i telekonferencji z zarządami spółek. Tylko w 2017 roku odbyliśmy ponad 700 takich rozmów i spotkaliśmy się z przedstawicielami spółek z 30 państw. To daje nam podstawy, aby stwierdzić, że mamy bardzo dobry przegląd rynku i spółek z branż wypracowujących najwyższe stopy zwrotu. Tak pracujemy na Twoje zyski.

Błażej Bogdziewicz
Wiceprezes, Dyrektor Inwestycyjny

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy.

To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Tajemnica sukcesu zasadza się na otwarciu dla naszych klientów całego świata. Myślimy globalnie i do tego zapraszamy polskich inwestorów. Na Wasz finansowy sukces powinny pracować nie tylko polskie spółki, ale także amerykańskie, europejskie i globalne. Jesteśmy ekspertami od tych rynków i z powodzeniem znajdujemy notowane w USA, Europie i innych światowych rynkach najbardziej dynamiczne, najlepiej zarządzane, zbudowane na mocnych fundamentach finansowych spółki.

Strategia Akcji Skoncentrowanych Wyprzedza Konkurencję!

Długo się tego uczyliśmy. Bywało, że ta nauka była bolesna, ale teraz nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Nasi zarządzający pracowali w największych firmach asset management, zarządzali największymi funduszami w Polsce. Byli pionierami inwestowania w Europie Środkowej, zdobywali najważniejsze laury. Wygrywali. Teraz grają dla Państwa.