Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Porównaj fundusze Caspar

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Porównaj strategie

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Co nas wyróżnia

Zarządzanie aktywami, Caspar Asset Management

Caspar Asset Management jest – według „Gazety Giełdy Parkiet”* – jedną z trzech największych pod względem liczby Klientów, firm zarządzania aktywami zamożnych Klientów i jedyną w tym gronie niezależną, czyli nie należącą do międzynarodowych korporacji finansowych, firmą asset management.

Inwestując z nami zyskujesz – zarządzanie aktywami:

  • Skuteczność – by sprostać wymaganiom naszych Klientów, stosujemy własną filozofię inwestycyjną i szukamy autorskich rozwiązań. Sprawdź nasze wyniki
  • Niezależność – Caspar AM jest instytucją prywatną, a nie częścią wielkiej korporacji. W swoich działaniach kieruje się wyłącznie interesem Klientów.
  • Bezpieczeństwo – aby zapewnić Klientom bezpieczeństwo powierzonych aktywów, Caspar AM  zdecydował się na unikalne rozwiązanie – rachunki Klientów prowadzone są przez Bank Powierniczy – zarządzanie aktywami na prywatnym rachunku Klienta.
  • Rynki zagraniczne – Caspar AM, w ramach usługi zarządzania aktywami, jako jedna z nielicznych firm Asset Management działających w Polsce, oferuje swoim Klientom dostęp do papierów wartościowych notowanych na rynkach całej Europy Środkowej i Wschodniej oraz wybranych rynkach Europy Zachodniej. Sprawdź strategie inwestycyjne
  • Innowacyjność / wygoda – internetowa platforma obsługi Klientów CasparLine. Za jej pośrednictwem nasi Klienci uzyskują bezpośredni dostęp do bieżącej informacji o wartości portfela oraz miesięcznych i kwartalnych raportów.
  • Transparentność – wprowadzone zostały regulacje wewnętrzne dotyczące inwestycji własnych, tak aby Zarząd Spółki oraz jej pracownicy nie mogli inwestować w notowane papiery wartościowe inaczej niż wspólnie z Klientami spółki.
  • Optymalizacja kosztów – korzystając z Banku Powiernika, Caspar AM może zawierać transakcje z dowolnym pośrednikiem, co daje możliwość optymalizacji kosztów i efektywniejsze realizowanie transakcji.

 

* „Parkiet” z 27 stycznia 2018 roku Simple Share Buttons