Jesteś tutaj

Co nas wyróżnia

Caspar Asset Management jest – według „Gazety Giełdy Parkiet”* – jedną z trzech największych pod względem ilości Klientów, firm zarządzania aktywami zamożnych Klientów i jedyną w tym gronie niezależną, czyli nie należącą do międzynarodowych korporacji finansowych, firmą asset management

Inwestując z nami zyskujesz:

  • Skuteczność – by sprostać wymaganiom naszych Klientów, stosujemy własną filozofię inwestycyjną i szukamy autorskich rozwiązań. Nie ograniczamy naszych inwestycji tylko do polskiego rynku. Przeciwnie, zapraszamy naszych Klientów do inwestowania na całym świecie, bo uważamy, że warto czerpać z całego jego bogactwa. Nasze wyniki
  • Niezależność – Caspar AM jest instytucją prywatną, a nie częścią wielkiej korporacji. W swoich działaniach kieruje się wyłącznie interesem Klientów.
  • Bezpieczeństwo – aby zapewnić Klientom bezpieczeństwo powierzonych aktywów, Caspar AM  zdecydował się na unikalne rozwiązanie – rachunki Klientów prowadzone są przez Bank Powierniczy – zarządzanie aktywami na prywatnym rachunku Klienta.
  • Rynki zagraniczne – Caspar AM, w ramach usługi zarządzania aktywami, jako jedna z nielicznych działających w Polsce firm asset management, oferuje swoim Klientom dostęp do papierów wartościowych notowanych w Stanach Zjednoczonych, Europie i na rynku globalnym. Od tych rynków jesteśmy specjalistami i tam właśnie znajdujemy dla naszych Klientów najlepsze, najbardziej dynamiczne i najbardziej kreatywne spółki. Strategie inwestycyjne
  • Innowacyjność / wygoda – internetowa platforma obsługi Klientów CasparLine. Za jej pośrednictwem nasi Klienci uzyskują bezpośredni dostęp do bieżącej informacji o wartości portfela oraz miesięcznych i kwartalnych raportów.
  • Transparentność – wprowadzone zostały regulacje wewnętrzne dotyczące inwestycji własnych, tak aby Zarząd Spółki oraz jej pracownicy nie mogli inwestować w notowane papiery wartościowe inaczej niż wspólnie z Klientami spółki.
  • Optymalizacja kosztów – korzystając z Banku Powiernika, Caspar AM może zawierać transakcje z dowolnym pośrednikiem, co daje możliwość optymalizacji kosztów i efektywniejsze realizowanie transakcji.

 

* „Parkiet” z 27 stycznia 2018 roku 

 

Caspar Inwestuje globalnie - dajemy możliwość zarabiania na rynkach z całego świata!