Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar TFI

Informacje o spółce Caspar TFI S.A.

Naszą misją (misja Caspar) jest oferowanie inwestorom, profesjonalnie i efektywnie zarządzanych funduszy inwestycyjnych, operujących na wybranych rynkach Europy Zachodniej, USA i Polski. Koncentrujemy się na obszarach, w których jesteśmy ekspertami i tam lokujemy nasze wysiłki.

Caspar TFI SA – informacje prawne

Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna została zawiązana dnia 18 kwietnia 2011 roku.  W dniu 17 lipca 2012 roku otrzymała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności polegającej na tworzeniu funduszy inwestycyjnych, zarządzaniu nimi, w tym na pośrednictwie w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa, reprezentowaniu ich wobec osób trzecich oraz zarządzaniu zbiorczym portfelem papierów wartościowych. Jednocześnie Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zezwolenia na utworzenie Caspar Parasolowy Funduszu Inwestycyjnego Otwartego.

W dniu 2 listopada 2012 roku Towarzystwo otrzymało informację o dokonaniu przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy, wpisu Caspar Parasolowy Funduszu Inwestycyjnego Otwartego do RFi pod numerem 796. Założycielem spółki jest Caspar Asset Management SA, Akcjonariuszem Towarzystwa, posiadającym 98,75% akcji, tj. 1 975 000 akcji dających 1 975 000 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy jest Caspar Asset Management Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 32.

Caspar TFI SA – członek IZFA

W 2017 r. Caspar TFI SA przystąpił do Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami, organizacji grupującej firmy zarządzania aktywami.Pieczęć Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami, organizacji grupującej firmy zarządzania aktywamiDlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Czytaj więcej

Inwestujemy globalnie

Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest jedną z nielicznych polskich firm zarządzających funduszami, która skupia się na globalnym inwestowaniu. Czytaj więcej