Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Rada nadzorcza Caspar TFI S.A.

Witold Grzegorz Pochmara, Przewodniczący

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Finansów w Szkole Głównej Planowania i Statystyki. Ukończył także specjalistyczne szkolenia organizowane m.in. przez Fundację Centrum Prywatyzacji (kurs maklerski i kurs doradców w zakresie publicznego obrotu papierami wartościowymi) oraz Międzynarodowy Instytut Rynku Kapitałowego w Waszyngtonie (szkolenie amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych w zakresie rynków wschodzących).
W latach 1983-1991 Witold Grzegorz Pochmara pracował w Ministerstwie Finansów. W 1991 zaczął pracę w Komisji Papierów Własnościowych i Giełd gdzie pełnił funkcje Dyrektora Departamentu Funduszy Inwestycyjnych (1998-2004), a później zastępcy przewodniczącego Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (2004-2006).
W latach 2006-2010 sprawował kierownicze funkcje w Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie odpowiadał m.in. za nadzór nad rynkiem funduszy inwestycyjnych, firm inwestycyjnych oraz instytucjami infrastruktury rynku kapitałowego. Obecnie Witold Grzegorz Pochmara jest wiceprezesem Zarządu zajmującej się doradztwem dla instytucji rynku kapitałowego spółki Profuturity i przewodniczącym Rady Nadzorczej RDM Wealth Management SA.

 

Rafał Litwic

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (kierunek Prawo), wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Od 2008 roku partner i współwłaściciel w Kancelarii Radców Prawnych Litwic&Litwic sp. p. z siedzibą w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie gospodarczym materialnym oraz procesowym, prawie spółek oraz prawie własności intelektualnej. Brał udział jako doradca prawny dla klientów polskich oraz zagranicznych w wielu projektach typu M&A. Zasiada w radach nadzorczych spółek kapitałowych, w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Maciej Czapiewski

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (specjalność Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek Prawo). Biegły rewident nr 10326/7604, specjalista w zakresie badań sprawozdań finansowych spółek giełdowych oraz analizy finansowej spółek.

 

Rafał Płókarz

Doktor nauk ekonomicznych. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. M.A. in European Studies (College of Europe). Uczestnik studiów podyplomowych i szkoleń na uniwersytetach w Angers, w Nancy (Francja), na DePaul University (Chicago). Stypendysta rządu francuskiego i Komisji Europejskiej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu finansów i bankowości.

Od 1994 roku pracownik polskich i zagranicznych banków. Pełnił między innymi funkcje dyrektora departamentów bankowości prywatnej w BRE Banku i w Banku BPH. W latach 2007-2009 wiceprezes (senior vice-president ) i członek Komitetu Zarządzającego w banku Rothschilda w Luksemburgu oraz założyciel i dyrektor generalny polskiego przedstawicielstwa banku.


Simple Share Buttons