Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

“Diamentowy” Caspar

Diamentowy Caspar

Informacja reklamowa. Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. już po raz kolejny zostało laureatem Diamentów Forbesa – konkursu miesięcznika „Forbes” przedstawiającego najdynamiczniej zwiększające swoją wartość firmy działające na polskim rynku.

I to w wyjątkowo wymagającym roku, gdy sytuacja gospodarcza zarówno w Polsce, jak i na świecie zmienia się bardzo dynamicznie. Paweł Zielewski, redaktor naczelny miesięcznika, tak w numerze 2/23 anonsował tegoroczne „Diamenty”:

– „To miała być zupełnie inna lista. Przed rokiem zapowiadałem, że Diamenty Forbesa 2023 będą kompletnym obrazem, jakie polskie firmy wybrały drogi, by wyjść zwycięsko z kryzysu pandemicznego. Nie dopuszczałem myśli, że najczarniejszy z czarnych łabędzi – wojna – miesiąc później zamacha krwawymi skrzydłami, sprowadzając na Ukrainę ból i niewyobrażalne nieszczęście, a na resztę świata serię impulsów, które, skumulowane, wywołały kolejny kryzys. Warunki do budowania wartości – delikatnie mówiąc – dalekie są od dobrych”.

Mimo tych trudności – wojny, popandemicznego kryzysu ekonomicznego, kryzysu energetycznego i inflacji – Caspar TFI płynie diamentowym kursem.

Pełne zestawienie dostępne jest w magazynie Forbes. Wizytówkę laureata można znaleźć tutaj.


Inwestuj w fundusze Caspar TFI przez internet bez opłaty dystrybucyjnej

KUP FUNDUSZ


Nota prawna

Przedstawione powyżej informacje stanowią informację reklamową.

Należy mieć na uwadze, że korzyściom wynikającym z inwestowania środków w jednostki uczestnictwa towarzyszą również ryzyka, takie jak: ryzyko nieosiągnięcia oczekiwanego zwrotu z inwestycji, wystąpienia okoliczności, na które uczestnik funduszu nie ma wpływu np. zmiany polityki inwestycyjnej czy połączenia lub likwidacji subfunduszu, a także ryzyko związane ze zmianami regulacji prawnych. Wśród ryzyk związanych z inwestowaniem należy zwrócić szczególną uwagę na ryzyka dotyczące polityki inwestycyjnej, w tym: rynkowe, walutowe, stóp procentowych, kredytowe, koncentracji, jak również rozliczenia oraz płynności lokat.

Prezentowane wyniki funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Caspar TFI są oparte o dane historyczne i nie stanowią gwarancji osiągnięcia identycznych wyników w przyszłości.

Caspar TFI pobiera opłaty dystrybucyjne za nabycie jednostek uczestnictwa subfunduszy Caspar Parasolowy FIO, za zamiany pomiędzy nimi, a także za zarządzanie nimi. Wysokość poszczególnych opłat wskazana jest w Tabeli Opłat oraz ogłoszeniach o ewentualnych promocjach w opłatach. Przed podjęciem ostatecznych decyzji inwestycyjnych należy zapoznać się z Prospektem Informacyjnym Caspar Parasolowy FIO oraz z dokumentami Kluczowych Informacji dla Inwestorów. Wszelkie dokumenty dotyczące Caspar Parasolowy FIO dostępne są w zakładce „Dokumenty/Fundusze inwestycyjne” znajdującej się u dołu strony.

TAGI: rynki finansowe,

“Diamentowy” Caspar

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min