Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Filozofia inwestowania

Filozofia inwestowania | CASPAR

1) Niezależność

To najważniejsze słowo w naszej filozofii inwestowania. Jesteśmy instytucją prywatną, a nie częścią wielkiej korporacji. W swoich działaniach kierujemy się wyłącznie interesem naszych Klientów.

2) Koncentracja na wybranych rynkach

Inwestując z nami, zarabiasz na wybranych rynkach Europy, USA i Polski. Koncentrujemy się na obszarach, w których jesteśmy ekspertami i tam lokujemy nasze wysiłki.

Duże zasoby firmy poświęcamy na analizę spółek ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Rynek amerykański jest dla nas jednym z najważniejszych rynków.

3) Unikatowa metoda selekcji spółek

Dokonujemy starannej selekcji spółek, opierając się na analizie fundamentalnej, największą wagę przywiązując do wartości spółki, jej perspektyw rozwoju oraz otoczenia rynkowego. W celu dokonania właściwego wyboru spotykamy się i prowadzimy rozmowy z zarządami spółek, analizujemy ich otoczenia prawne oraz ich model biznesowy. Dopiero to pozwala nam na wyszukanie optymalnych okazji inwestycyjnych.

W 2020 roku odbyliśmy przeszło 500 rozmów bądź telekonferencji ze spółkami z całego świata. To daje nam podstawy, aby stwierdzić, że mamy bardzo dobry przegląd rynku i spółek z branż wypracowujących najwyższe stopy zwrotu. Inwestujemy globalnie, ponieważ – ponieważ dobrze wiemy, jak to robić i posiadamy odpowiednich specjalistów.

Wyróżnienia

Analizy.pl podsumowały wyniki i przedstawiły najlepsze fundusze inwestycyjne 2020 roku. Flagowye subfundusze Caspar TFI – Caspar Akcji Europejskich oraz Caspar Globalny – znalazły się w tym uznanym gronie. Po pierwszym kwartale 2021 roku zarządzana przez Piotra Rojdę Specjalistyczna Strategia Spółek Biotechnologicznych i Ochrony Zdrowia okazała się najlepsza w rankingu Gazety Giełdy „Parkiet”.Simple Share Buttons