Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar AM

Informacje o spółce Caspar AM S.A.

Mamy świadomość, że Klienci wynajmują nas po to, abyśmy zarabiali dla nich pieniądze. To jest nasz prawdziwy cel. To prawdziwy cel Caspar AM. Trudne wyzwanie. Ale dzięki temu fascynujące.

Misja Caspar Asset Management SA

Oddajemy się temu z zaangażowaniem i pewnością, że potrafimy sprostać apetytom naszych Klientów. Temu celowi podporządkowaliśmy całą naszą wiedzę, bogate doświadczenie i entuzjazm. I dajemy radę. Caspar AM (Asset Management) jest– według „Gazety Giełdy Parkiet” – jedną z trzech największych pod względem liczby Klientów i aktywów pod zarządzaniem firm zarządzania aktywami zamożnych Klientów.

Co dla Klientów najważniejsze, strategie Caspar Asset Management SA należą do najlepszych na rynku. Rok rocznie ich wyniki plasują je na szczytach rankingów oraz podsumowań.

Informacje prawne o spółce Caspar AM

Caspar Asset Management Spółka Akcyjna została zawiązana 3 sierpnia 2009 roku i na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 26 maja 2010 roku prowadzi działalność maklerską w zakresie zarządzania portfelami, w skład których wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych, zgodnie z art. 69 ust. 2 pkt.4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi (tekst jednolity: Dz. U. 2014, poz. 94, ze zmianami). Caspar AM S.A. posiada także 3 inne działalności maklerskie: oferowanie instrumentów finansowych, przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych, doradztwo inwestycyjne. Caspar Asset Management S.A. jest notowana na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych (GPW).