Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Inwestujemy Globalnie

Inwestujemy globalnie – Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest jedną z nielicznych polskich firm zarządzających funduszami, która pozwala klientom inwestować swoje pieniądze i czerpać korzyści ze wzrostu giełdowych indeksów na całym świecie.

Inwestujemy Globalnie - globalny charakter inwestycji Caspar TFI to dla Ciebie szereg korzyści

Inwestujemy globalnie – nie jesteśmy ograniczani geograficznie

Za pośrednictwem subfunduszy Caspar Parasolowy FIO, nasi klienci mogą inwestować:


KUP FUNDUSZ


Inwestujemy globalnie – jakie to daje korzyści?

Po pierwsze, inwestowanie w różnych częściach świata powoduje, że na Twój zysk pracuje cały świat. Oczywiście, w 2017 roku warszawski parkiet spisał się bardzo dobrze i był według indeksu MSCI World szóstą pod względem wzrostu indeksu najlepszą giełdą na świecie. To bardzo dobry wynik. Ale oznacza on, że było pięć giełd, które wypracowały lepsze wyniki. Nasi klienci na tym skorzystali.

Istotną zaletą inwestowania zagranicą jest również dywersyfikacja. Wynik wypracowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w 2017 roku był najlepszym wynikiem od sześciu lat. A to oznacza, że przez pięć lat inwestorzy, którzy pozostawali wierni warszawskiemu parkietowi albo tracili, albo zarabiali niewiele. Dzięki temu, że nasi klienci od wielu lat wraz z nami inwestują na różnych rynkach – w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i na rynku globalnym – ich inwestycje są bezpieczniejsze i, co do zasady, mniej narażone na wahania koniunktury.

Na czym opierają się sukcesy subfunduszy Caspar TFI?

Skuteczne inwestowanie opiera się przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu. Na znajomości poszczególnych rynków, spółek i ich strategii, znajomości branż i trendów gospodarczych. Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA hołduje zasadzie organicznego rozwoju – czyli, w tym wypadku, dogłębnego poznawania poszczególnych rynków. Nasi zarządzający zdobywali wiedzę i doświadczenie od wielu lat. Błażej Bogdziewicz jako jeden z pierwszych wprowadził polskich inwestorów na rynek turecki. Piotr Przedwojski z kolei dał im możliwość zarabiania w Europie Wschodniej.

Zobacz, jakim doświadczeniem dysponują zarządzający Caspar TFI SA.

Przez wiele lat nasi klienci zarabiali na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Później, stopniowo, zaczynaliśmy inwestować w krajach Europy Zachodniej, a wreszcie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i – poprzez ETF-y – również w Azji, w tym w Japonii.

W 2021 spotkaliśmy się z firmami z między innymi:


Zarządzający z Caspar rozmawiali z firmami z całego świata!


Nasi zarządzający zdobywają wiedzę o poszczególnych rynkach, branżach i spółkach notowanych na światowych giełdach podczas regularnych spotkań i telekonferencji z zarządami spółek.

W okresie 2019-2020 roku szukając pomysłów inwestycyjnych odbyliśmy rekordową liczbę przeszło 1000 rozmów bądź spotkań ze spółkami z całego świata. To daje nam podstawy, aby stwierdzić, że mamy bardzo dobry przegląd rynku i spółek z branż wypracowujących najwyższe stopy zwrotu. Inwestujemy globalnie, ponieważ – ponieważ dobrze wiemy, jak to robić i posiadamy odpowiednich specjalistów. To pozwala nie tylko inwestować globalnie, ale też czerpać z tego największe – możliwie – zyski.

Błażej Bogdziewicz, zarządzający z Caspar Asset Management SA
Zarządzając pieniędzmi naszych klientów staramy się podejmować decyzje inwestycyjnie w oparciu o analizę wielu spółek działających w różnych krajach i branżach. Pozwala nam to śledzić najważniejsze trendy w światowej gospodarce.

– Błażej Bogdziewicz, zarządzający z Caspar Asset Management SA

Nasi zarządzający nieustannie analizują również oficjalne dokumenty publikowane przez giełdowe spółki na całym świecie i uczestniczą w specjalistycznych konferencjach dla inwestorów.

Warto podkreślić, że zalety z globalnego inwestowania przenoszą się na niemalże całą ofertę. Korzystając z usług Caspar AM S.A. można założyć portfel inwestycyjny asset management, zaś za pośrednictwem Caspar TFI SA skorzystać z oferty na fundusze inwestycyjne oraz fundusz inwestycyjny zamknięty (fiz).
MASZ PYTANIA?

WYPEŁNIJ WNIOSEK.
SZYBKO ODDZWONIMY.


Podaje imię i nazwisko
Podaje numer telefonu
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana

LUB ZADZWOŃ
61 855 16 14

Simple Share Buttons