Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Inwestujemy Globalnie

Inwestujemy globalnie – Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest jedną z nielicznych polskich firm zarządzających funduszami, która pozwala klientom inwestować swoje pieniądze i czerpać korzyści ze wzrostu giełdowych indeksów na całym świecie.

Inwestujemy Globalnie - globalny charakter inwestycji Caspar TFI to dla Ciebie szereg korzyści

Inwestujemy globalnie – nie jesteśmy ograniczani geograficznie

Za pośrednictwem subfunduszy Caspar Parasolowy FIO, nasi klienci mogą inwestować:


KUP FUNDUSZ


Inwestujemy globalnie – jakie to daje korzyści?

Po pierwsze, inwestowanie w różnych częściach świata powoduje, że na Twój zysk pracuje cały świat.

Istotną zaletą inwestowania zagranicą jest również dywersyfikacja. Wyniki wypracowane przez Giełdę Papierów Wartościowych w ostatnich latach są stosunkowo różne. A to oznacza, że inwestorzy, którzy pozostawali wierni warszawskiemu parkietowi albo tracili, albo zarabiali niewiele. Dzięki temu, że nasi klienci od wielu lat wraz z nami inwestują na różnych rynkach – w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i na rynku globalnym – ich inwestycje są bezpieczniejsze i, co do zasady, mniej narażone na wahania koniunktury.

Na czym opierają się sukcesy subfunduszy Caspar TFI?

Skuteczne inwestowanie opiera się przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu. Na znajomości poszczególnych rynków, spółek i ich strategii, znajomości branż i trendów gospodarczych. Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA hołduje zasadzie organicznego rozwoju – czyli, w tym wypadku, dogłębnego poznawania poszczególnych rynków. Nasi zarządzający zdobywali wiedzę i doświadczenie od wielu lat. Błażej Bogdziewicz jako jeden z pierwszych wprowadził polskich inwestorów na rynek turecki. Piotr Przedwojski z kolei dał im możliwość zarabiania w Europie Wschodniej.

Zobacz, jakim doświadczeniem dysponują zarządzający Caspar TFI SA.

Przez wiele lat nasi klienci zarabiali na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Później, stopniowo, zaczynaliśmy inwestować w krajach Europy Zachodniej, a wreszcie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i – poprzez ETF-y – również w Azji, w tym w Japonii.

W 2021 spotkaliśmy się z firmami z między innymi:


Zarządzający z Caspar rozmawiali z firmami z całego świata!


Nasi zarządzający zdobywają wiedzę o poszczególnych rynkach, branżach i spółkach notowanych na światowych giełdach podczas regularnych spotkań i telekonferencji z zarządami spółek.

W okresie 2019-2022 roku szukając pomysłów inwestycyjnych odbyliśmy rekordową liczbę przeszło 1700 rozmów bądź spotkań ze spółkami z całego świata. To daje nam podstawy, aby stwierdzić, że mamy bardzo dobry przegląd rynku i spółek z branż wypracowujących najwyższe stopy zwrotu. Inwestujemy globalnie, ponieważ – ponieważ dobrze wiemy, jak to robić i posiadamy odpowiednich specjalistów. To pozwala nie tylko inwestować globalnie, ale też czerpać z tego największe – możliwie – zyski.

Błażej Bogdziewicz, zarządzający z Caspar Asset Management SA
Zarządzając pieniędzmi naszych klientów staramy się podejmować decyzje inwestycyjnie w oparciu o analizę wielu spółek działających w różnych krajach i branżach. Pozwala nam to śledzić najważniejsze trendy w światowej gospodarce.

– Błażej Bogdziewicz, Dyrektor Inwestycyjny w Caspar Asset Management SA

Nasi zarządzający nieustannie analizują również oficjalne dokumenty publikowane przez giełdowe spółki na całym świecie i uczestniczą w specjalistycznych konferencjach dla inwestorów.

Warto podkreślić, że zalety z globalnego inwestowania przenoszą się na niemalże całą ofertę. Korzystając z usług Caspar AM S.A. można założyć portfel inwestycyjny asset management, zaś za pośrednictwem Caspar TFI SA skorzystać z oferty na fundusze inwestycyjne oraz fundusz inwestycyjny zamknięty (fiz).




MASZ PYTANIA?

WYPEŁNIJ WNIOSEK.
SZYBKO ODDZWONIMY.


Podaje imię i nazwisko
Podaje numer telefonu
Zgoda jest wymagana
Zgoda nie jest wymagana

LUB ZADZWOŃ
61 855 16 14