Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Zarząd Caspar TFI S.A.


Tomasz Salus, Prezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Tomasz Salus, Prezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Z rynkiem finansowym związany od końca lat dziewięćdziesiątych. Pracował w Wielkopolskim Banku Kredytowym S.A., Banku Zachodnim WBK S.A., BZ WBK AIB Asset Management S.A. oraz w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Od września 2010 roku związany z Grupą Caspar jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży. Obecnie Prezes Zarządu w Caspar Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG), wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi.


Agata Babecka, Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Agata Babecka, Wiceprezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych i obsłudze podmiotów w ramach pracy jako prawnik in-house, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

W Zarządzie Caspar TFI S.A nadzoruje funkcjonowanie funduszy inwestycyjnych zamkniętych oraz tworzy rozwiązania funduszowe na specjalne potrzeby indywidualnych inwestorów.


Andrzej Miszczuk, Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Andrzej Miszczuk, Wiceprezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, gdzie skończył prawo oraz ekonomikę przemysłu. Jego kariera zawodowa obejmuje pracę między innymi w Instytucie Koniunktur i Cen w Warszawie, Banku Handlowym, asystenturę w Katedrze Finansów Uniwersytetu Genewskiego oraz długoletnią pracę w Capital International.

W 2022 roku objął stanowisko Członka Zarządu w Caspar TFI SA, gdzie nadzoruje podejmowanie decyzji inwestycyjnych dotyczących portfeli inwestycyjnych funduszy zarządzanych przez Towarzystwo.


Kamil Herudziński, Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Kamil Herudziński, Wiceprezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończył studia na kierunku Finanse i rachunkowość. Doświadczenie w zakresie audytu i zarządzania ryzykiem zdobywał w spółce Grant Thornton Frąckowiak sp. z o. o. sp. k., jako pracownik Departamentu Audytu.

Od 2017 roku pracuje w Grupie Caspar. Przez ostatnie 6 lat pracy, oraz w oparciu o swoje poprzednie doświadczenia zawodowe, nabył kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem w spółkach sektora finansowego. Odbył także szereg szkoleń z zakresu zarządzania ryzykiem, a także zdobył Certyfikat Financial Risk Manager wydawany przez Global Association of Risk Professionals.