Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia? | CASPAR TFI

Zarabiaj dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu. Jesteśmy ekspertami od rynków – m.in. – Europy, USA i tam koncentrujemy nasze wysiłki. Inwestując w fundusze inwestycyjne Caspar:

1. Zarabiasz na wybranych rynkach

Twoje pieniądze są inwestowane na wybranych rynkach Europy, USA, Polski. Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm zarządzających funduszami, która pozwala klientom inwestować swoje pieniądze i czerpać korzyści ze wzrostu giełdowych indeksów na całym świecie.

Inwestycje są zarządzane przez ekspertów od ww. rynków. Nasi zarządzający zdobywają wiedzę o poszczególnych rynkach, branżach i spółkach notowanych na światowych giełdach podczas regularnych spotkań i telekonferencji z zarządami spółek.

Inwestujesz razem z najlepszymi. Caspar FIO w czołówce rankingów. Inwestujemy globalnie, ponieważ – ponieważ dobrze wiemy, jak to robić i posiadamy odpowiednich specjalistów. To pozwala nie tylko inwestować globalnie, ale też czerpać z tego największe – możliwie – zyski.

2. Monitorujesz status swoich inwestycji

Regularne komentarze inwestycyjne zarządzających Twoim subfunduszem/-ami. Nasz blog jest pisany nieprzerwanie od 2015 roku przez licencjonowanych profesjonalistów z branży finansowej i na stałe wpisał się w krajobraz finansowy Polski. Nieustannie podnosimy jego wartość merytoryczną i na bieżąco komentujemy, wyjaśniamy i opisujemy aktualności na rynkach finansowych w kraju i na świecie.

Bieżące wiadomości i komentarze rynkowe. Jeśli chcesz znać sytuację na światowych rynkach, opinie tych, którzy zarządzają najlepszymi polskimi funduszami i strategiami – czytaj aktualności!

3. Oszczędzasz czas

Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet. Zacznij już od 1000 zł. Platforma inwestycyjna zapewnia dostęp do 4 subfunduszy z oferty Caspar Parasolowy FIO.

Dostęp online 24h do inwestycji – fundusze inwestycyjne w zasięgu ręki. Wystarczy dostęp do internetu i odpowiednie urządzenie.

4. Oszczędzasz na opłatach

Niskie opłaty z zarządzanie. Dostępny wariant opłat za zarządzanie częściowo uzależnionych od osiągniętych wyników.


Warto zajrzeć: