Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Ludzie


Hanna Kijanowska, Prezes Zarządu Caspar Asset Management S.A.

Hanna Kijanowska - Prezes Zarządu

Hanna Kijanowska pracuje w Grupie Caspar od stycznia 2010 roku. Od lutego 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki, w tym od czerwca 2019 roku pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki.

Od 27 grudnia 2019 roku (po otrzymaniu zgody Komisji Nadzoru Finansowego) pełniła również funkcję członka zarządu nadzorującego system zarządzania ryzykiem w domu maklerskim. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu.


Błażej Bogdziewicz, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Inwestycyjny Caspar Asset Management S.A.

Błażej Bogdziewicz - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Inwestycyjny

Z rynkiem kapitałowym związany od 2000 roku. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr licencji 203), posiada również – przyznawany przez CFA Institute – tytuł CFA (Chartered Financial Analyst).

Jest laureatem Złotych Portfeli – nagród „Gazety Giełdy Parkiet” – za zarządzanie najlepszymi funduszami. „Puls Biznesu” przyznał tytuł Zarządzającego Roku za najlepsze wyniki inwestycyjne.

Akcjonariusz większościowy Caspar Asset Management SA.


Krzysztof Jeske, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Caspar Asset Management S.A.

Krzysztof Jeske - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży

Krzysztof Jeske od września 2011 roku jest związany z Grupą Caspar. Od 2012 roku do czerwca 2023 r. był Prezesem Zarządu F-Trust S.A., gdzie odpowiadał między innymi za działalność agenta firmy inwestycyjnej.

Od 2017 roku do czerwca 2023 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Caspar TFI S.A. oraz po uzyskaniu zgody KNF od 2021 roku pełnił w TFI funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za nadzorowanie systemem zarządzania ryzykiem.

Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Caspar Asset Management S.A., w tym został powołany na Członka Zarządu nadzorującego system zarządzania ryzykiem pod warunkiem uzyskania zgody KNF w tym zakresie.


Tomasz Salus, Prezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Tomasz Salus, Prezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Z rynkiem finansowym związany od końca lat dziewięćdziesiątych. Pracował w Wielkopolskim Banku Kredytowym S.A., Banku Zachodnim WBK S.A., BZ WBK AIB Asset Management S.A. oraz w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Od września 2010 roku związany z Grupą Caspar jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży. Obecnie Prezes Zarządu w Caspar Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG), wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi.


Agata Babecka, Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Agata Babecka, Wiceprezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych i obsłudze podmiotów w ramach pracy jako prawnik in-house, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

W Zarządzie Caspar TFI S.A nadzoruje funkcjonowanie funduszy inwestycyjnych zamkniętych oraz tworzy rozwiązania funduszowe na specjalne potrzeby indywidualnych inwestorów.


Andrzej Miszczuk, Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Andrzej Miszczuk, Wiceprezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, gdzie skończył prawo oraz ekonomikę przemysłu. Jego kariera zawodowa obejmuje pracę między innymi w Instytucie Koniunktur i Cen w Warszawie, Banku Handlowym, asystenturę w Katedrze Finansów Uniwersytetu Genewskiego oraz długoletnią pracę w Capital International.

W 2022 roku objął stanowisko Członka Zarządu w Caspar TFI SA, gdzie nadzoruje podejmowanie decyzji inwestycyjnych dotyczących portfeli inwestycyjnych funduszy zarządzanych przez Towarzystwo.


Kamil Herudziński, Wiceprezes Zarządu Caspar TFI S.A.

Kamil Herudziński, Wiceprezes Zarządu | Zarząd Caspar TFI S.A.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończył studia na kierunku Finanse i rachunkowość. Doświadczenie w zakresie audytu i zarządzania ryzykiem zdobywał w spółce Grant Thornton Frąckowiak sp. z o. o. sp. k., jako pracownik Departamentu Audytu.

Od 2017 roku pracuje w Grupie Caspar. Przez ostatnie 6 lat pracy, oraz w oparciu o swoje poprzednie doświadczenia zawodowe, nabył kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem w spółkach sektora finansowego. Odbył także szereg szkoleń z zakresu zarządzania ryzykiem, a także zdobył Certyfikat Financial Risk Manager wydawany przez Global Association of Risk Professionals.