Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Porównaj fundusze Caspar

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Porównaj strategie

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Informacje o spółce Caspar AM S.A.

Informacje o spółce Caspar AM S.A.

Mamy świadomość, że Klienci wynajmują nas po to, abyśmy zarabiali dla nich pieniądze. To jest nasz prawdziwy cel. To prawdziwy cel Caspar AM. Trudne wyzwanie. Ale dzięki temu fascynujące!

Informacje o spółce Caspar AM – misja

Oddajemy się temu z zaangażowaniem i pewnością, że potrafimy sprostać apetytom naszych Klientów. Temu celowi podporządkowaliśmy całą naszą wiedzę, bogate doświadczenie i entuzjazm.
 
I dajemy radę.Caspar AM (Asset Management) jest– według „Gazety Giełdy Parkiet”* – jedną z trzech największych pod względem liczby Klientów firm zarządzania aktywami zamożnych Klientów i jedyną w tym gronie niezależną, czyli nie należącą do międzynarodowych korporacji finansowych, firmą asset management.

Co dla Klientów najważniejsze, strategie Caspar Asset Management SA należą do najlepszych na rynku. Dowód? Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet podsumowała pierwsze połrocze 2019 w segmencie firm asset management. W podsumowaniu naczelne, pierwsze miejsca zajęły Strategia Akcji Skoncentrowanych oraz Strategia Akcyjna USA, które wypracowały dla swoich klientów odpowiednio 25,89% i 29,15%!

Dowiedz się więcej o Caspar AM

Informacje o spółce Caspar AM – prawne

Caspar Asset Management Spółka Akcyjna została zawiązana 3 sierpnia 2009 roku i na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 26 maja 2010 roku prowadzi działalność maklerską w zakresie zarządzania portfelami, w skład których wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych, zgodnie z art. 69 ust. 2 pkt.4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi (tekst jednolity: Dz. U. 2014, poz. 94, ze zmianami). Caspar AM S.A. posiada także 3 inne działalności maklerskie: oferowanie instrumentów finansowych, przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych, doradztwo inwestycyjne.

Caspar Asset Management S.A. jest notowana na New Connect.

*„Parkiet” z 27-28 stycznia 2018 roku.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach.

Simple Share Buttons