Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Bajeczny turniej golfa dla klientów Caspara

Turniej golfowy dla klientów CasparaJuż po raz trzeci Klienci Caspar Asset Management S.A. spotkają się na turnieju golfa na jednym z najlepszych i najpiękniejszych pól golfowych w Europie. Turniej Caspar Choszczno Open 2015 odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2015 roku na polu golfowym Modry Las.
 
Zapraszamy bardzo gorąco tych z Państwa, którzy grają w golfa do udziału w turnieju Caspar PRO-AM. Tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z golfem zapraszamy do wzięcia udziału w Akademii Golfa Petera Bronsona, jednego z najbardziej doświadczonych zawodowych golfistów w Polsce.
 
Kalendarz imprez:

15 sierpnia 2015 r.– Akademia Golfa Petera Bronsona
16 sierpnia 2015 r. – Turniej PRO-AM
17 – 18 sierpnia 2015 r. – Turniej zawodowych graczy w golfa – Caspar Golf Open 2015.
 
Po sportowych zmaganiach mogą Państwo spędzić noc w Pałacu Mierzęcin w miejscowości Dobiegniew.
 
Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać u Dominiki Smolińskiej pod numerem telefonu 61 855 16 14 lub pod adresem mailowym golf@casparam.pl
 
„Pole golfowe Modry Las:
W naszym kraju działa obecnie 25 pól golfowych. Prawdziwą perłą wśród nich jest jednak Modry Las, ośrodek golfowy położony w Choszcznie w województwie zachodniopomorskim. Modry Las Golf Club jako jedyne pole golfowe z Polski znalazł się na liście stu najlepszych europejskich pól golfowych czołowego niemieckiego czasopisma golfowego „Golf Journal” (rok 2014). Wcześniej do stu czołowych pól golfowych w Europie zaliczyło Modry Las czasopismo „Golf World”  
(w 2009 i 2011 roku). Ośrodek golfowy koło Choszczna w województwie zachodniopomorskim wpisano też na listę World’s Top 1000 Golf Courses firmy Rolex, która klasyfikuje tysiąc najlepszych ośrodków golfowych na świecie i jest swoistym przewodnikiem dla entuzjastów tego sportu po świecie.
 
Modry Las został oficjalnie otwarty w lipcu 2009 roku przez Gary’ego Playera, jedną z legend światowego golfa. Ten urodzony w Republice Południowej Afryki golfista wygrał w swoim życiu 165 profesjonalnych turniejów golfowych na sześciu kontynentach i jako trzeci gracz w historii wygrał Grand Slam, czyli cztery najważniejsze turnieje golfowe na świecie. Modry Las jest zresztą „dzieckiem” Gary’ego Playera, bo to właśnie on projektował pole golfowe pod Choszcznem, bajecznie wkomponowując teren do gry w bajeczny krajobraz.
 
Gorąco zachęcamy do spędzenia z nami czasu w malowniczym Modrym Lesie.

Simple Share Buttons

Bajeczny turniej golfa dla klientów Caspara…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min