Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Piotr Rojda na Forum Inwestycji Osobistych 2021

Piotr Rojda na Forum Inwestycji Osobistych 2021


Rosnąca inflacja, kryzys energetyczny, napędzająca się konsumpcja i zaostrzająca się polityka pieniężna. Rok 2021 jest bez wątpienia interesującym rokiem, szczególnie dla rynków finansowych. Tylko jak oszczędzać i chronić wartość własnych pieniędzy w tak niestabilnym czasie? Forum Inwestycji Osobistych to konferencja dla wszystkich posiadaczy oszczędności, którzy poszukują nowych sposobów na ochronę i pomnażanie kapitału.

Profesjonalne inwestowanie

Ta konferencja to okazja, by wszyscy inwestorzy mieli okazję posłuchać i poznać sposoby wykorzystywane przez tych doświadczonych inwestorów oraz samych zarządzających funduszami i strategiami. Wśród gości pojawią się osoby odpowiedzialne za polityki inwestycyjne największych polskich funduszy inwestycyjnych, a także blogerzy i dziennikarze branżowi. To bardzo dobra okazja, by poznać ich poglądy oraz przemyślenia.

Piotr Rojda o ochronie środków przed inflacją

O 14:55 zacznie się panel “Jak obronić pieniądze przed inflacją?” na którym można będzie posłuchać – między innymi – Piotra Rojdy. Piotr ma duże doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ z sukcesami współzarządza subfunduszem Caspar Stabilny. Jest to subfundusz stabilnego wzrostu, który posiada w sobie – niezbędny do wypracowywania zysku – komponent globalnych akcji.

Rejestracja

Forum Inwestycji Osobistych to konferencja w całości online, której transmisja na żywo odbędzie się 21 października 2021. Wstęp jest bezpłatny, a rejestracja otwarta jeszcze przez jakiś czas – TUTAJ.


Dlaczego warto się zapisać?

  • Przed innymi otrzymasz powiadomienia o wywiadach z naszymi specjalistami.
  • Będziesz na bieżąco z najnowszymi wpisami z bloga, aktualności dotyczących spółki i innych starannie wyselekcjonowanych materiałów.
  • Będziemy Cię informować o aktualnych promocjach.
  • Nie będziesz otrzymywał niechcianych wiadomości.

Zapisz się do newslettera Caspar!


TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Piotr Rojda na Forum Inwestycji Osobistych 20…

autor: Caspar TFI czas czytania: 2 min