Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Caspar Akcji Europejskich

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne

tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Portfel Inwestycyjny Piotra Rojdy znowu ze świetnymi wynikami!

Portfel Inwestycyjny Piotra Rojdy znowu ze świetnymi wynikami!

W kolejnej edycji Portfela Funduszy Gazety Giełdy „Parkiet”, pozycję samotnego lidera utrzymuje Piotr Rojda, zarządzający subfunduszem Caspar Globalny.

„Na pozycji lidera niezmiennie jest Piotr Rojda z wynikiem 6,2%. Drugi pozostaje Grzegorz Zatryb, główny strateg Skarbca, który w cztery miesiące zarobił 4,5%”.

– napisał Andrzej Pałasz,
dziennikarz „Parkietu”.


Jak więc widać, różnica między Rojdą a Zatrybem jest znaczna. Inni konkurenci zarządzającego subfunduszem Caspar Globalny są, jak do tej pory, jeszcze dalej za liderem.

Choć obecnie Piotr Rojda proponuje przesunięcie części środków swojego portfela do funduszu Caspar Ochrony Kapitału, to zastrzega, że – wbrew medialnym niepokojom – sezon wyników zarówno w Europie, Stanach Zjednoczonych, a także w Japonii jest bardzo dobry. To napawa nadzieją.


 

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Nasi zarządzający pracowali w największych firmach asset management, zarządzali największymi funduszami w Polsce. Byli pionierami inwestowania w Europie Środkowej, zdobywali najważniejsze laury. Wygrywali. Teraz grają dla Państwa. Czytaj więcej

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Portfel Inwestycyjny Piotra Rojdy znowu ze ś…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min