Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Subfundusz Caspara w absolutnym topie!

Stopa zwrotu wypracowana przez Caspar Akcji Tureckich od początku 2016 roku – wyniosła 15,26%* (w okresie od 02.01.2016 do 15.04.2016), dodatkowo według Analiz Online, profesjonalnego portalu zajmującego się inwestowaniem na rynku kapitałowym, subfundusz Caspar Akcji Tureckich należy do dwóch najlepszych w dłuższej perspektywie czasowej.

„Choć wielu funduszom udaje się zdominować konkurencję w krótkich okresach, to jedynie kilka z nich po uzyskaniu najwyższej oceny potrafiło ją utrzymać przez dłuższy czas w naszym comiesięcznym Rankingu.

W ostatnim, marcowym Rankingu Analiz Online nadaliśmy oceny 328 funduszom w 12-miesięcznym horyzoncie. 55 z nich wykazało się na tyle wysoką efektywnością w rocznym horyzoncie, że otrzymało najwyższą notę 5a – napisał Kamil Koprowicz z portalu Analizy Online. – Znacznie mniej jest jednak funduszy, które były w stanie meldować się w czołówce Rankingu regularnie, miesiąc po miesiącu. Obecnie znajdziemy jedynie cztery rozwiązania, dostępne dla szerokiego grona odbiorców, którym udało się utrzymać na szczycie przez co najmniej dwanaście miesięcy”.

W tej „złotej czwórce”, na drugim miejscu, znalazł się subfundusz Caspar Akcji Tureckich, który – jak zauważa analityk Analiz Online – „od początku działalności zyskuje +4,8%**, co jest wynikiem o +9,8 pkt proc. wyższym od średniej”. Warto dodać, że w „złotej czwórce” Caspar Akcji Tureckich jako jeden z dwóch uzyskał również ocenę 5a za okres trzyletni.

Subfunduszem Caspar Akcji Tureckich zarządza Błażej Bogdziewicz.

Pamiętaj, że:

W Grupie Caspar stawiamy na długotrwałą współpracę. Dla nas sprzedanie klientowi jednostek uczestnictwa subfunduszu to dopiero początek współpracy, a nie sukces. Sukces przychodzi po latach i wyraża się wypracowaną, satysfakcjonującą stopą zwrotu.

*W okresie 12 miesięcznym , stan na dzień 19.04.2016, stopa zwrotu wyniosła 11,61%

**Subfundusz Caspar Akcji Tureckich rozpoczął działalność w dniu 2.11.2012 roku.

TAGI: rynki finansowe,

Subfundusz Caspara w absolutnym topie!

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min