Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Dom Maklerski BOŚ SA dystrybutorem Caspar TFI

Dom Maklerski BOŚ SA, został kolejnym dystrybutorem jednostek uczestnictwa Caspar Parasolowy Funduszu Inwestycyjnego Otwartego. Od 23 czerwca 2016 roku w placówkach DM BOŚ SA, u jego agentów oraz poprzez internetową platformę Bossafund.pl będzie można kupić jednostki uczestnictwa Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy, Caspar Akcji Polskich, Caspar Akcji Tureckich, Caspar Globalny oraz Caspar Ochrony Kapitału.

A warto. Wystarczy przypomnieć, że subfundusz Caspar Akcji Polskich w okresie 3-letnim, tj. od 30.04.2013 do 29.04.2016 roku, przyniósł inwestorom ponad 14-procentową stopę zysku, a subfundusz Caspar Akcji Tureckich w okresie 2-letnim, tj. od 30.04.2014 do 29.04.2016 roku, aż ponad 32-procentową.

Dom Maklerski BOŚ SA jest jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce, istnieje na rynku od ponad 20 lat. Centrala biura znajduje się w Warszawie, a oddziały na terenie całej Polski. DM BOŚ jest wieloletnim liderem rynku kontraktów terminowych, wielokrotnie nagradzanym przez instytucje i media branżowe. Warto podkreślić, że w 2016 roku został uhonorowany Nagrodą Specjalną GPW i tytułem Brokera Roku 2015. W 2014 roku został wybrany Najlepszym Domem Maklerskim w rankingu Gazety Giełdy „Parkiet”. Od lat zajmuje miejsce na podium w rankingu Najlepszych Biur Maklerskich miesięcznika „Forbes” i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Biuro sukcesywnie poszerza swoją ofertę o innowacyjne rozwiązania. Oferuje klientom wysokiej jakości produkty i usługi oraz wspiera inwestorów licznymi szkoleniami, analizami, rekomendacjami oraz komentarzami ekspertów.

„Dom Maklerski BOŚ to bardzo dobra instytucja, wyspecjalizowana w obsłudze klientów inwestujących w fundusze inwestycyjne. Dobre wyniki inwestycyjne, które wypracowują subfundusze Caspar Parasolowy FIO to znakomite uzupełnienie oferty tego Domu Maklerskiego, a dla nas to jeszcze jeden, bardzo istotny kanał dotarcia do klientów” – tłumaczy Leszek Kasperski, Prezes Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA.

Oddziały Domu Maklerskiego BOŚ znajdują się, poza Warszawą, także w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Łodzi, Olsztynie, Gdańsku, Koszalinie, Częstochowie, Bielsku-Białej, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Kielcach oraz w Białymstoku. Co istotne, jednostki uczestnictwa subfunduszy Caspar Parasolowy FIO można kupić poprzez internetową platformę Bossafund.pl, prowadzoną przez Dom Maklerski BOŚ SA.
Sprawdź ofertę funduszy inwestycyjnych Caspar TFI!

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Dom Maklerski BOŚ SA dystrybutorem Caspar TF…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min