Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Caspar Akcji Europejskich

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne

tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar Ochrony Kapitału wśród najlepszych!

Wojtek Kseń, zarządzający subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału Wojtek Kseń, zarządzający subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału:


Subfundusz Caspar Ochrony Kapitału, zarządzany przez Wojtka Ksenia oraz Błażeja Bogdziewicza, został uznany przez „Gazetę Finansową” za jeden z dziesięciu najlepszych produktów inwestycyjnych dostępnych na polskim rynku.

„Gazeta Finansowa” przygotowuje zestawienie najlepszych produktów inwestycyjnych dostępnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. „Kryterium decydującym o trafieniu do naszego zestawienia były różnorodność, nowoczesność i przystępność. Te cechy sprawiają, że inwestorzy sięgają po produkty pozwalające im lokować wolne środki. Wszak każdy z nas chce, żeby nadwyżki pracowały i przynosiły efekty” – napisała w uzasadnieniu redakcja „Gazety Finansowej”.

Caspar Ochrony Kapitału to jeden z bezpieczniejszych dla inwestorów produktów na polskim rynku. Subfundusz nie podejmuje ryzyka walutowego, a ryzyko kredytowe emitenta jest ograniczone do ryzyka kredytowego Skarbu Państwa i ogranicza ryzyko stopy procentowej. Ta ostrożna polityka inwestycyjna ma na celu ochronę kapitału klientów w terminie pół roku i dłuższym.

Caspar Ochrony Kapitału wśród najlepszych!

W marcu 2018 roku subfundusz Caspar Ochrony Kapitału odnotował wzrost o 0,17%, co daje 0,77% od początku roku (wobec wzrostu benchmarku w tym okresie o 0,36%). W dłuższej perspektywie, wartość jednostki subfunduszu wzrosła o 2,97% w ostatnich dwunastu miesiącach i 4,13% w ostatnich dwóch latach (do 29.03. br.).


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Długo się tego uczyliśmy. Bywało, że ta nauka była bolesna, ale teraz nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Nasi zarządzający pracowali w największych firmach asset management, zarządzali największymi funduszami w Polsce. Byli pionierami inwestowania w Europie Środkowej, zdobywali najważniejsze laury. Wygrywali. Teraz grają dla Państwa.

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa Caspar Ochrony Kaptialu

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Caspar Ochrony Kapitału wśród najlepszych!…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min