Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Błażej Bogdziewicz o ofertach publicznych dla Pulsu Biznesu

Justyna Dąbrowska z „Pulsu Biznesu” w dzisiejszym numerze dziennika zajęła się ofertami publicznymi na polskim rynku. Pokaźnymi – zdaniem niektórych analityków w tym roku na GPW trafią akcje o wartości 4,5-5 mld zł.

Tak duża oferta może jednak oznaczać zahamowanie wzrostu cen akcji spółek notowanych na warszawskim parkiecie. I tego właśnie obawia się część analityków. Błażej Bogdziewicz, zarządzający subfunduszem Caspar Akcji Europejskich, jest większym optymistą. Jego zdaniem, aby zahamować wzrost warszawskich indeksów musielibyśmy mieć do czynienia z większą ofertą, dalece przekraczającą zakładane 5 mld zł. „To że mamy do czynienia ze spiętrzeniem ofert sprzedaży traktuję jako pozytywny sygnał świadczący o dobrej sytuacji na rynku. Czasem co prawda uważa się to za zwiastun końca hossy, ale taka interpretacja byłaby obecnie na wyrost, bo ruch właściwie dopiero się zaczął” – tłumaczy „Pulsowi Biznesu” Błażej Bogdziewicz.


Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Nasi zarządzający pracowali w największych firmach asset management, zarządzali największymi funduszami w Polsce. Byli pionierami inwestowania w Europie Środkowej, zdobywali najważniejsze laury. Wygrywali. Teraz grają dla Państwa. Czytaj więcej

Co nas wyróżnia?

Caspar Asset Management jest – według „Gazety Giełdy Parkiet” – jedną z trzech największych pod względem ilości Klientów, firm zarządzania aktywami zamożnych Klientów i jedyną w tym gronie niezależną, czyli nie należącą do międzynarodowych korporacji finansowych, firmą asset management. Inwestując z nami zyskujesz bezpieczeństwo, niezależność, skuteczność… Czytaj więcejTAGI: rynki finansowe,

Błażej Bogdziewicz o ofertach publicznych d…

autor: Blazej Bogdziewicz czas czytania: 2 min