Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar dołączył do IZFiA

Caspar TFI SA przystąpił do Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami, organizacji grupującej firmy zarządzania aktywami.

Powody przystąpienia Caspar TFI do Izby tak tłumaczy prezes Zarządu Leszek Kasperski: „Caspar TFI SA chce być aktywnym uczestnikiem dyskusji o najważniejszych sprawach dotyczących działalności firm inwestycyjnych. Zależy nam na takim kształcie prawa, które czyni rynek inwestycyjny przejrzystym, a inwestorom pozwala czuć się komfortowo”.

Obecnie Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami skupia się przede wszystkim na sprawnym wdrożeniu przez firmy zarządzające aktywami dyrektywy MiFID II i wszystkich związanych z tym konsekwencji. Ponadto, Izba organizuje w najbliższym czasie dwie duże konferencje: „MiFID II – Implikacje” oraz XII Forum Funduszy.

„Bardzo się cieszę, że Caspar TFI dołącza do naszego grona, domykając tym samym okrągłą liczbę 30 członków Izby. Izba powiększyła się ostatnio niemal dwukrotnie. Tematów na naszym rynku wciąż przybywa, zatem dostęp do wspólnej platformy wymiany informacji jest bardzo ważny dla każdego TFI oferującego produkty klientom indywidualnym. Coraz częściej spotykamy się w zespołach roboczych i czuwamy by wciąż wdrażane nowe regulacje były wyczerpująco konsultowane z rynkiem, który Izba reprezentuje” – przekonuje prof. dr hab. Marcin Dyl, prezes Zarządu Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami.

TAGI: rynki finansowe,

Caspar dołączył do IZFiA

autor: Caspar TFI czas czytania: 1 min