Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Caspar Akcji Europejskich

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne

tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>


Caspar rośnie

Caspar rośnie - tak wynika z analizy Parkietu

Jak wynika z analizy „Parkietu”, w czerwcu br. Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA było jednym z nielicznych, które zwiększyło swoje aktywa. Choć średnio na rynku wartość aktywów w tym miesiącu spadła o 3%, to aktywa naszej spółki wzrosły o 5%.

Czerwiec 2018 roku, poza Caspar TFI, za udany mogą uznać jedynie PKO TFI oraz Inwestors TFI. Warto jednak pamiętać, że PKO TFI wzrost wartości aktywów zawdzięcza przede wszystkim wchłonięciu w minionym miesiącu Gammy TFI. W wypadku Caspara było inaczej.

“Przyrost wziął się w blisko połowie z kolejnych emisji do FIZ-ów dedykowanych oraz ze wzrostu wycen jednostek uczestnictwa bądź certyfikatów funduszy zamkniętych”


– tłumaczy źródła sukcesu Caspar TFI prezes Tomasz Salus.


Zdaniem autora analizy, Andrzeja Pałasza, „w czerwcu najgorzej pod względem aktywów wypadały głównie te towarzystwa, które mają z tym problem od początku roku. I na odwrót, te którym udało się w zeszłym miesiącu powiększyć, robią to od stycznia”.


Caspar rośnie – aktywa naszej spółki wzrosły o 5% w czerwcu 2018.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. Czytaj więcej

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Caspar rośnie

autor: Caspar TFI czas czytania: 1 min