Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar życzy klientom

W imieniu całego zespołu Grupy Caspar życzę Państwu dobrych, spokojnych i radosnych Świąt.

Życzę też dobrego 2016 roku. Oby był to rok zamknięty w wąskim, pnącym się w górę korytarzu. Korytarzu absolutnie jednokierunkowym, pozbawionym wszelkich wnęk, przeszkód i przesmyków. Niech gładko pnie się w górę na sam szczyt Mont Everestu i wyżej, jeszcze wyżej.

Niech rok 2016 – i wszystkie, które po nim nastąpią – będzie rokiem rosnącej produktywności na świecie, nowych fascynujących technologii, Wielkiego Skoku. Życzę Państwu, aby w przyszłym roku chiński eksperyment przejścia od gospodarki nastawionej na inwestycje do gospodarki konsumpcyjnej okazał się niekwestionowanym sukcesem. Aby w Stanach Zjednoczonych wzrosła inflacja, która pobudzi wzrosty na Wall Street i zadziała niczym sygnałówka dla globalnych inwestorów. Aby europejskie lokomotywy wzrostu gospodarczego pociągnęły za sobą swoich kompanów z południowej i wschodniej części kontynentu, aby Brytyjczycy otrzeźwieli i porzucili myśli o rozwodzie z Unią Europejską, a Grecy wdrażali reformy z entuzjazmem podobnym do tego, z jakim spożywają fetę w towarzystwie wina. Życzę, aby odtajały lody skuwające indeksy warszawskiego parkietu, a WIG rósł dziennie w takim tempie, jak polskie PKB w 2015 roku. Życzę prawdziwej eksplozji optymizmu konsumentów na całym świecie.

I na koniec życzę, aby rok 2016 uczynił naszych klientów prawdziwymi rentierami, którzy jedyne co naprawdę muszą, to codziennie zadzierać głowę w poszukiwaniu punktu, do którego dotarł indeks.

Leszek Kasperski, prezes Grupy Caspar.

Caspar życzy klientom

autor: Caspar AM czas czytania: 1 min