Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Ruszył Caspar Globalny

Ruszył subfundusz Caspar GlobalnyCaspar TFI SA z sukcesem zakończył subskrypcję jednostek uczestnictwa nowego subfunduszu Caspar Globalny. W ciągu zaledwie kilku dni klienci wykupili jednostki uczestnictwa tego subfunduszu za kwotę blisko 19 mln zł.

Subfundusz Caspar Globalny jest inwestującym na całym świecie „funduszem funduszy”. Produkt daje więc możliwość dużej dywersyfikacji aktywów i ekspozycji na wybrane, światowe rynki. Subfunduszem Caspar Globalny zarządza trzyosobowy zespół, którego liderem jest Andrzej Miszczuk, absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz genewskiego UNIGE, który przez ponad dwadzieścia lat pracował w Capital Group, największej firmie zarządzania aktywami na świecie. W skład zespołu zarządzającego wchodzą też Michał Górczewski, Główny Analityk F-Trust oraz Piotr Rojda.

„Caspar Globalny będzie się cechował aktywną alokacją zależną od sytuacji makroekonomicznej i wydarzeń rynkowych. Będziemy inwestowali w fundusze i ETF-y sektorowe, krajowe oraz wybrane inwestycje specjalistyczne – tłumaczy Andrzej Miszczuk. – Wielką zaletą subfunduszu jest niski, wynoszący zaledwie 1 tys. zł, próg wejścia. Jest to więc propozycja nie tylko dla osób bogatych, ale również mniej zamożnych, które mają świadomość, że pieniądze powinny dla nich bezpiecznie pracować. Dajemy inwestorom dostęp do produktów i rynków, które dla indywidualnych klientów są trudno, a często wręcz niedostępne na polskim rynku”.

W tej chwili największe pozycje regionalne w subfunduszu Caspar Globalny stanowią Azja oraz Japonia. O kolejnych zarządzający zdecydują po decyzji amerykańskiego banku centralnego w sprawie wysokości stóp procentowych.

Pierwsza wycena jednostek uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny z dnia 15 grudnia 2015 r. wyniosła 100,12 zł.Przeczytaj wywiad z zarządzającym oraz sprawdź wyniki funduszu inwestycyjnego Caspar Globalny!


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

Ruszył Caspar Globalny

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min