Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Strategia Akcyjna
Środkowej i Wschodniej Europy

Koncentruje się na rynkach akcyjnych Środkowej i Wschodniej Europy.

Więcej: MASIW

Strategia Zrównoważona
Środkowej i Wschodniej Europy

Inwestycje w regionie przy założeniu średniego ryzyka inwestycyjnego.

Więcej: MZSIW

Strategia Stabilnego Wzrostu
Środkowej i Wschodniej Europy

Inwestycje w regionie przy założeniu małego ryzyka inwestycyjnego.

Więcej: MSWSIWStrategia
Akcji Skoncentrowanych

Koncentruje się na mniejszej liczbie starannie wyselekcjonowanych papierów.

Więcej: MASStrategia
Akcji Spółek Stefy Euro

Celem inwestycyjnym jest uzyskanie długoterminowej rentowności portfela.

Więcej: MASSEStrategia Stabilnego Wzrostu
Akcji Skoncentrowanych

Podstawowym kryterium wyboru lokat jest analiza fundamentalna.

Więcej: SMSWASStrategia Akcyjna
USA

Koncentruje się na rynkach Stanów Zjednoczonych (USA).

Więcej: MAUSAStrategia Zrównoważona
Akcji Skoncentrowanych

Celem inwestycyjnym jest wzrost wartości Portfela i pobicie Benchmarku.

Więcej: SMZAS

tekst alternatywnytekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

A A A

Ruszył Caspar Globalny

Ruszył subfundusz Caspar GlobalnyCaspar TFI SA z sukcesem zakończył subskrypcję jednostek uczestnictwa nowego subfunduszu Caspar Globalny. W ciągu zaledwie kilku dni klienci wykupili jednostki uczestnictwa tego subfunduszu za kwotę blisko 19 mln zł.

Subfundusz Caspar Globalny jest inwestującym na całym świecie „funduszem funduszy”. Produkt daje więc możliwość dużej dywersyfikacji aktywów i ekspozycji na wybrane, światowe rynki. Subfunduszem Caspar Globalny zarządza trzyosobowy zespół, którego liderem jest Andrzej Miszczuk, absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz genewskiego UNIGE, który przez ponad dwadzieścia lat pracował w Capital Group, największej firmie zarządzania aktywami na świecie. W skład zespołu zarządzającego wchodzą też Michał Górczewski, Główny Analityk F-Trust oraz Piotr Rojda.

„Caspar Globalny będzie się cechował aktywną alokacją zależną od sytuacji makroekonomicznej i wydarzeń rynkowych. Będziemy inwestowali w fundusze i ETF-y sektorowe, krajowe oraz wybrane inwestycje specjalistyczne – tłumaczy Andrzej Miszczuk. – Wielką zaletą subfunduszu jest niski, wynoszący zaledwie 1 tys. zł, próg wejścia. Jest to więc propozycja nie tylko dla osób bogatych, ale również mniej zamożnych, które mają świadomość, że pieniądze powinny dla nich bezpiecznie pracować. Dajemy inwestorom dostęp do produktów i rynków, które dla indywidualnych klientów są trudno, a często wręcz niedostępne na polskim rynku”.

W tej chwili największe pozycje regionalne w subfunduszu Caspar Globalny stanowią Azja oraz Japonia. O kolejnych zarządzający zdecydują po decyzji amerykańskiego banku centralnego w sprawie wysokości stóp procentowych.

Pierwsza wycena jednostek uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny z dnia 15 grudnia 2015 r. wyniosła 100,12 zł.Przeczytaj wywiad z zarządzającym oraz sprawdź wyniki funduszu inwestycyjnego Caspar Globalny!


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

Simple Share Buttons

Ruszył Caspar Globalny

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min