Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Lider nazywa się: Caspar Akcji Tureckich!

Subfundusz Caspar Akcji Tureckich wyprzedził wszystkie bliźniacze produkty inwestycyjne i znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu Gazety Giełdy „Parkiet”

Zarządzany przez Błażeja Bogdziewicza subfundusz Caspar Akcji Tureckich okazał się najlepszy, wypracowując od początku tego roku stopę zwrotu w wysokości 17,9%. Według „Parkietu” z 27 kwietnia 2016 roku, Caspar Akcji Tureckich pozostawił w pokonanym polu konkurencyjne fundusze Arka BZWBK Akcji Tureckich, Investor Turcja, UniAkcje Turcja oraz Quercus Turcja, który od początku roku wypracował niewiele ponad 15-procentową stopę zwrotu.

Błażej Bogdziewicz, zarządzający subfunduszem Caspar Akcji Tureckich:

Rynek turecki był w tym roku, przynajmniej jak dotąd, jednym z najlepszych rynków akcji na świecie. Po części wynikało to z istotnych spadków w roku poprzednim, po części z kolei z oczekiwań, że tureckie spółki są w stanie osiągać dość dobre wyniki finansowe mimo często trudnej sytuacji makroekonomicznej. Podczas naszych rozmów z zarządami tamtejszych spółek odnotowywaliśmy ostatnio raczej przewagę optymistycznych wypowiedzi o bieżącej sytuacji biznesowej.

Rynek turecki jest też w dużym stopniu uzależniony od kapitału zagranicznego i dlatego istotnie zyskał na zmianie polityki amerykańskiego FED-u, który zapowiedział dużo wolniejsze podwyżki stóp procentowych w porównaniu z własnymi prognozami z grudnia 2015 roku. Wrażliwość stambulskiej giełdy na napływy kapitału zagranicznego sprawia też, że ostatnio obserwujemy dużą zmienność, a lata wyraźnych wzrostów poprzeplatane są latami spadkowymi.

Uważam, że w Turcji warto inwestować w dobre spółki, jeżeli posiadamy długi horyzont inwestycyjny. Trzeba jednak pamiętać o wysokim ryzyku związanym z inwestycjami w tym kraju. Stąd też akcje tureckich spółek nie powinny stanowić zbyt dużego udziału w zdywersyfikowanym portfelu.

Kup fundusz – przez Internet bez opłaty dystrybucyjnej!Zainwestuj w CAT!


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Akcji Turekckich

TAGI: rynki finansowe,

Lider nazywa się: Caspar Akcji Tureckich!

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min