Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Nowa Platforma CasparLine dla klientów posiadających portfele asset management startuje 1 czerwca 2020

Platforma CasparLine

W poniedziałek 1 czerwca została uruchomiona nowa Platforma CasparLine, dzięki której Klienci Caspar Asset Management zyskają jeszcze wygodniejszy i bardziej intuicyjny dostęp do swoich portfeli strategii inwestycyjnych.

Sposób logowania do nowej Platformy pozostaje bez zmian, tak samo jak adres pod którym się znajduje: https://casparline.pl.

Pandemia koronawirusa i związane z nim ograniczenia uświadamiają, jak istotną kwestią dla inwestorów jest elektroniczny dostęp do ich portfeli inwestycyjnych. W Grupie Caspar od zawsze kładziemy duży nacisk na udogodnienia dla naszych Klientów, dlatego ogromnie nas cieszy, że w obecnej sytuacji – utrudnionej możliwości spotykania się z opiekunami, możemy oddać w ręce klientów nowe narzędzie, które pozwoli na jeszcze wygodniejsze śledzenie inwestycji w Caspar Asset Management.

– Powstanie ostatecznej wersji nowego rozwiązania, poprzedziły staranne badania użyteczności, które przeprowadziliśmy zarówno wśród klientów, jak i na co dzień korzystających z CasparLine, naszych dyrektorów sprzedaży. Rozwiązania zastosowane w nowym CasparLine czerpią więc wiedzę od samych zainteresowanych. Położyliśmy nacisk przede wszystkim na funkcjonalność i użyteczność, bo tego oczekują najbardziej użytkownicy rozwiązań internetowych – tłumaczy Piotr Jeske, dyrektor E-commerce i Marketingu w Grupie Caspar.

Na nowej Platformie CasparLine duży nacisk został położony na maksymalizację przejrzystości prezentowanych informacji oraz łatwość nawigowania w serwisie. Nowa jest także architektura informacji oraz szata graficzna. Ponadto, nowy CasparLine to także rozwiązania w formie aplikacji na smartfony (systemy operacyjne iOS, Android).

Poniżej prezentujemy materiał wideo z prezentacją podstawowych funkcji Platformy.

Szczegóły dotyczące nowego rozwiązania dostępne są na stronie internetowej dotyczącej Platformy CasparLine – tutaj.

TAGI: rynki finansowe,

Nowa Platforma CasparLine dla klientów posia…

autor: Caspar AM czas czytania: 1 min