Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Trzy filary sukcesu – Caspar Asset Management SA

Trzy filary sukcesu - Caspar Asset Management SA

Filozofia inwestowania Caspar Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych opiera się na trzech filarach.Filar pierwszy: Niezależność

Caspar TFI jest instytucją prywatną, nie związaną z żadną korporacją finansową. W naszych działaniach kierujemy się wyłącznie interesem klientów. Wyłącznie.


Filar drugi: Koncentracja na wybranych rynkach

Uważamy, że inwestowanie to przede wszystkim wiedza. Dlatego koncentrujemy się na tych rynkach, na których jesteśmy ekspertami – amerykańskim i zachodnioeuropejskim. Oba te rynki doskonale znamy, jesteśmy na nich obecni od wielu lat, poświęcamy wiele czasu i uwagi analizie działających tam spółek publicznych, branż i rynków. Inwestujemy globalnie, ponieważ dobrze wiemy, jak to robić i posiadamy odpowiednich specjalistów.


Filar trzeci: selekcja spółek

Nie inwestujemy w przypadkowe spółki, które efektownie błyszczą przez kilka miesięcy, a potem znikają – wraz z pieniędzmi inwestorów. Opieramy się na analizie fundamentalnej, największą wagę przywiązujemy do wartości spółki, jej perspektyw rozwoju oraz otoczenia rynkowego. W celu dokonania właściwego wyboru spotykamy się i prowadzimy rozmowy z zarządami spółek, analizujemy ich otoczenia prawne oraz ich model biznesowy. Dopiero to pozwala nam na wyszukanie optymalnych okazji inwestycyjnych.


Zarządzający z Caspar rozmawiali z firmami z całego świata!


W 2019 roku odbyliśmy przeszło 570 rozmów ze spółkami z całego świata, wzięliśmy udział w dziesiątkach specjalistycznych konferencji. To daje nam podstawy, aby stwierdzić, że mamy bardzo dobry przegląd rynku i spółek z branż wypracowujących najwyższe stopy zwrotu.


Sprawdź koniecznie:
TAGI: rynki finansowe,

Trzy filary sukcesu – Caspar Asset Mana…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min