Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Zarządzający Caspara cały czas najlepszy!

Dobry wynik portfela Piotra Rojdy!

Piotr Rojda, CFA – zarządzający z Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, cały czas przewodzi stawce w rankingu Gazety Giełdy „Parkiet”.

Wynik portfela

Jego wynik to 7,7%, podczas gdy najgroźniejszy rywal wypracował w tym czasie stopę zwrotu w wysokości 5,2%, a kolejny w rankingu, przedstawiciel Alior TFI, może się pochwalić nieco ponad 3-procentowym wynikiem. Przewaga naszego przedstawiciela jest więc znaczna, jego wynik okazał się najlepszy.

W Caspar TFI SA Piotr Rojda zarządza subfunduszem Caspar Globalny oraz Caspar Stabilny. Jego „parkietowy” portfel, poza tymi dwoma funduszami, składa się z jeszcze jednego subfunduszu Caspara – Caspar Akcji Europejskich. Uzupełnieniem jest iShares TIPS Bond ETF.

Piotr Rojda, CFA - zarządzający z Caspar Asset Management SA
W lipcu dodaję do portfela nowy składnik – Caspar Stabilny, który inwestuje globalnie w akcje (do 35%), polski dług skarbowy, a także w obligacje amerykańskie, w tym w papiery o bardzo długich okresach zapadalności, których ceny powinny rosnąć przy spadających stopach procentowych. Spotkanie prezydenta Donalda Trumpa i sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin XI Jinpinga nie przyniosło wiele konkretów. Mamy chwilowe zawieszenie broni, określane przez część komentatorów jako minutowa przerwa między rundami bokserskimi. Niemniej brak eskalacji sporu handlowego poprawił nastroje na rynku akcji. Zwiększam udział Caspar Akcji Europejskich ze względu na zmiany w EBC. Christine Legarde powinna kontynuować luźną politykę monetarną Mario Draghiego. Niższa rentowność obligacji sprawia, że vield gap między akcjami a obligacjami mimo historycznych szczytów będzie dla tych pierwszych jeszcze korzystniejsza.

W ofercie funduszy inwestycyjnych Caspar TFI S.A. możesz znaleźć subfundusze otwarte, a także fundusz inwestycyjny zamknięty. Nasza oferta pozwala czerpać korzyści ze wzrostów na całym świecie, ponieważ inwestujemy globalnie. Inwestowanie globalne to szereg korzyści o których więcej przeczytasz na stronach subfunduszy.


Caspar Akcji Europejskich

.

Caspar Globalny

.

Caspar Stabilny

TAGI: rynki finansowe,

Zarządzający Caspara cały czas najlepszy!…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min