Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Caspar Akcji Europejskich

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne

tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Złoci ludzie Caspara

Złoci ludzie Caspara - Złote Portfele Parkietu
„Historia Złotych Portfeli Parkietu pokazuje, że w gronie laureatów nagrody, pomijając nieliczne wyjątki, nie ma osób z przypadku” – tak zaczyna się tekst Jana Morbiato w Gazecie Giełdy „Parkiet” pod tytułem „Złoci ludzie rynku kapitałowego”. Do tego ekskluzywnego grona gwiazd autor zalicza też dwóch zarządzających funduszami utworzonymi przez Caspar TFI.


„Parkiet” przyznaje Złote Portfele najlepszym zarządzającym od jedenastu lat. Laureatami prestiżowej nagrody są między innymi Piotr Przedwojski, dzisiaj zarządzający subfunduszem Caspar Akcji Polskich, oraz Błażej Bogdziewicz, który zarządza subfunduszem Caspar Akcji Europejskich. O ich spektakularnych dokonaniach autor tekstu napisał: „Błażej Bogdziewicz i Piotr Przedwojski, kiedyś w BZWBK TFI, założyli własną firmę, oczywiście notowaną (na razie na New Connect, ale z ambicjami na główny rynek GPW) – Caspar Asset Management”.

Tekst „Złoci ludzie rynku kapitałowego” jest jeszcze jednym potwierdzeniem, że zarządzający funduszami Caspar TFI zaliczają się do ścisłej polskiej czołówki zarządzających funduszami.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Złoci ludzie Caspara

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min