Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Złoci ludzie Caspara

Złoci ludzie Caspara - Złote Portfele Parkietu
„Historia Złotych Portfeli Parkietu pokazuje, że w gronie laureatów nagrody, pomijając nieliczne wyjątki, nie ma osób z przypadku” – tak zaczyna się tekst Jana Morbiato w Gazecie Giełdy „Parkiet” pod tytułem „Złoci ludzie rynku kapitałowego”. Do tego ekskluzywnego grona gwiazd autor zalicza też dwóch zarządzających funduszami utworzonymi przez Caspar TFI.


„Parkiet” przyznaje Złote Portfele najlepszym zarządzającym od jedenastu lat. Laureatami prestiżowej nagrody są między innymi Piotr Przedwojski, dzisiaj zarządzający subfunduszem Caspar Akcji Polskich, oraz Błażej Bogdziewicz, który zarządza subfunduszem Caspar Akcji Europejskich. O ich spektakularnych dokonaniach autor tekstu napisał: „Błażej Bogdziewicz i Piotr Przedwojski, kiedyś w BZWBK TFI, założyli własną firmę, oczywiście notowaną (na razie na New Connect, ale z ambicjami na główny rynek GPW) – Caspar Asset Management”.

Tekst „Złoci ludzie rynku kapitałowego” jest jeszcze jednym potwierdzeniem, że zarządzający funduszami Caspar TFI zaliczają się do ścisłej polskiej czołówki zarządzających funduszami.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

TAGI: rynki finansowe,

Złoci ludzie Caspara

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min