Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne

tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>


Zmiany w Casparze

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Caspar Asset Management SA powołało Hannę Kijanowską na członka Zarządu naszej spółki. Hanna Kijanowska nadzorować będzie działalność operacyjną, w szczególności obszar prawny, audytu wewnętrznego i docelowo również zarządzania ryzykiem.

Hanna Kijanowska jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła najpierw studia z zakresu zarządzania i marketingu, a później prawo. Jest radcą prawnym. W Grupie Caspar pracuje od stycznia 2010 roku.

Podczas tego samego posiedzenia, Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy wyraziło również zgodę na dematerializację wszystkich pozostałych akcji Caspar Asset Management SA oraz ich wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect. To pierwszy krok w kierunku wejścia naszej spółki na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jeszcze w tym roku planujemy dopuszczenie wszystkich akcji spółki do obrotu, a więc zwiększenie płynności i w kolejnym kroku przejście z New Connect na GPW tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

„To będzie bardzo istotna zmiana pozycji Caspar Asset Management SA na rynku. Jesteśmy zdania, że po siedmiu latach istnienia naszej spółki, zbudowaniu jej silnych fundamentów, wobec dobrych wyników finansowych i przede wszystkim bardzo dobrych wyników zarządzania, czas zrobić kolejny krok i wyprowadzić Caspar Asset Management SA na szersze wody” – tłumaczy Leszek Kasperski, prezes Caspar Asset Management SA.

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Zmiany w Casparze

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min