Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Porównaj fundusze Caspar

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Porównaj strategie

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar Globalny – czerwiec 2018

Piotr Rojda, zarządzający subfunduszem Caspar Globalny Piotr Rojda, zarządzający subfunduszem Caspar Globalny:

Caspar Globalny stracił w czerwcu 0,59% wobec spadku benchmarku o 0,18%.

W czerwcu obserwowaliśmy wzrost zmienności na rynkach akcyjnych oraz lekkie rozszerzenie spreadów kredytowych. W dalszym ciągu nad światem wisi widmo wojny handlowej, a pierwsze oznaki tego zamieszania zaczynamy widzieć bezpośrednio w spółkach (profit warningi w Daimler i Osram).

Pozytywnym czynnikiem dla akcji pozostają rosnące zyski, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, niemniej oczekiwania co do dalszych wzrostów są wysokie, kursy części spółek bardzo mocno wzrosły od początku tego roku (np. wśród producentów oprogramowania), w związku z czym nawet relatywnie dobre wyniki mogą spowodować negatywne reakcje kursów akcji. Poza samymi wynikami bardzo istotne będą prognozy spółek na kolejne miesiące, w przypadku części spółek mogą one zostać obniżone w związku z niepewnością dotyczącą proponowanych ceł importowych.

Caspar Globalny – czerwiec 2018, strata 0,59% wobec spadku benchmarku o 0,18%.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

TAGI: ctfi,

Simple Share Buttons

Caspar Globalny – czerwiec 2018

autor: Piotr Rojda czas czytania: 1 min