Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy zmienia nazwę na Caspar Akcji Europejskich

Subfundusz Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy, „flagowy okręt” naszego Towarzystwa, zmienia nazwę – teraz będzie się nazywał Caspar Akcji Europejskich.

CASiWE jest największym subfunduszem Caspar Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Co ważniejsze, zarządzany przez Błażeja Bogdziewicza subfundusz jest też jednym z najbardziej zyskownych – w ciągu ostatnich trzech lat, czyli od 28 lutego 2014 do 28 lutego 2017 roku, subfundusz wypracował stopę zwrotu w wysokości +29.74%.

Co oznacza, że Caspar zmienia nazwę?

Zmiana nazwy nie oznacza zmiany polityki inwestycyjnej. Od kilku lat subfundusz coraz odważniej „żeglował” po europejskim akwenie i od dłuższego czasu większość środków inwestował w spółki z Europy Zachodniej. Powód – zmiany w europejskiej gospodarce, która rośnie coraz bardziej dynamicznie. Warto dodać, że inwestowanie w całej Europie, a nie tylko w regionie środkowo- i wschodnioeuropejskim, oznacza więcej możliwości inwestycyjnych i większe bezpieczeństwo dla klientów.

Zmiana nazwy naszego subfunduszu nie nakłada na klientów posiadających jego jednostki uczestnictwa żadnych obowiązków.

Warto dodać, że w ostatnim rankingu „Pulsu Biznesu” CASiWE, a teraz subfundusz Caspar Akcji Europejskich, okazał się najlepszym funduszem akcji zagranicznych. Ranking obejmował okres od początku września 2016 do końca lutego 2017 roku.

Pokaż subfundusz

Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Akcji Europejskich

TAGI: rynki finansowe,

Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy z…

autor: Caspar TFI czas czytania: 1 min