Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Q&A nadawanie hasła do dokumentów i hasła do logowania

Dlaczego dokumenty są szyfrowane?

Robimy to, aby zadbać o Państwa bezpieczeństwo w sieci. Spełniamy również wymogi określone przepisami powszechnie obowiązującego prawa dotyczące ochrony danych osobowych i wytyczne KNF (Komisji Nadzoru Finansowego).

Szyfrowanie służy do powstrzymywania nieupoważnionych osób przed dostępem do poufnych informacji oraz zapewniania, by wykorzystanie tych danych było tak trudne, jak to tylko możliwe.


Które dokumenty są szyfrowane?

Szyfrujemy wszystkie przekazywane do Państwa dokumenty drogą elektroniczną dotyczące usługi zarządzanego portfela m.in. raport z wyceny portfela, raport z operacji oraz transakcji dla portfela, raport syntetyczny.


Jak zmienić hasło do dokumentów?

Do 31 marca 2022 przesyłane do Państwa dokumenty szyfrowaliśmy Państwa numerem PESEL/NIP. Dla zwiększenia Państwa bezpieczeństwa w sieci konieczna jest zmiana hasła z numeru PESEL/NIP na inne, indywidualnie ustalone przez Państwa.

Aby zmienić hasło do dokumentów należy zalogować się do serwisu internetowego CasparLine, wybrać Ustawienia → Zmień hasło do dokumentów.

Po kliknięciu „zmień hasło do dokumentów” należy wprowadzić nowe, indywidualnie przez Państwa wybrane hasło, będące kombinacją co najmniej 8 znaków i zawierające co najmniej 1 znak specjalny.

Na wskazany w Umowie numer telefonu komórkowego zostanie przesłany SMSKod, który należy wpisać na stronie, celem zaakceptowania zmiany hasła do dokumentów.


Co zrobić w przypadku zapomnienia hasła?

Jeżeli nie pamiętają Państwo nadanego indywidualnie hasła do dokumentów można je bez trudu odzyskać.

Wystarczy zalogować się do serwisu internetowego CasparLine, wybrać Ustawienia → Przypomnij hasło do dokumentów.

Na numer telefonu komórkowego wskazany w Umowie zostanie wysłany SMS z przypomnieniem aktualnego hasła do dokumentów. Jeżeli nie pamiętają Państwo hasła do dokumentów archiwalnych prosimy o kontakt z telefoniczną linią rejestrowaną pod numerem 61 855 24 30.


Jak otworzyć zaszyfrowany dokument?

Mogą go Państwo otworzyć przy użyciu dowolnej przeglądarki plików pdf (np. Adobe). Podczas otwierania plików program poprosi o wpisanie hasła do dokumentów. Po wprowadzeniu prawidłowego hasła do dokumentów zawartość pliku będzie widoczna.

Każdy z dokumentów mogą Państwo zapisać na dysku swojego komputera. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany załącznik, a następnie „zapisz” wskazując miejsce zapisania dokumentu.


Jak zmienić hasło do logowania?

Aby zmienić hasło do logowania wystarczy zalogować się do serwisu CasparLine, przejść do Ustawień i wybrać opcję „Zmień hasło do logowania”.

Po wprowadzeniu nowego hasła do logowania, na wskazany w Umowie numer telefonu komórkowego zostanie przesłany SMSKod, który należy wpisać na stronie, celem zaakceptowania zmiany hasła do logowania.


Bezpieczeństwo

Wszystkie hasła, które stanowią dostęp do dokumentów lub do serwisu CasparLine są poufne. Nie należy ich udostępniać osobom trzecim. Powinny być znane tylko Państwu, nie należy ich nigdzie zapisywać. Jeżeli którekolwiek z haseł zostanie ujawnione niepowołanym osobom należy niezwłocznie dokonać zmiany hasła.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z telefoniczną linią rejestrowaną na numer 61 855 24 30 lub z dedykowanym Państwu Opiekunem.

Q&A nadawanie hasła do dokumentów i ha…

autor: Caspar AM czas czytania: 2 min