Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

CAT wśród czterech najlepszych w 2014 roku

Caspar Akcji Tureckich znalazł się na czwartym miejscu w zestawieniu dziesięciu najlepszych subfunduszy 2014 roku. Stopa zwrotu naszego subfunduszu wyniosła aż 31,3%.

Według analizy przygotowanej przez zespół Analiz Online, w 2014 roku zysk wypracowało 60% funduszy, ale czołówkę tego zestawienia zdominowały inwestycje na rynku tureckim. Nic dziwnego, turecka giełda, po słabym roku 2013, szybowała w górę w imponującym tempie. W efekcie w ubiegłym roku główny indeks tej giełdy wzrósł w lokalnej walucie o 26%. Subfundusz Caspar Akcji Tureckich był jeszcze lepszy, bo jego stopa zwrotu wyniosła w 2014 roku 31,3%. Łącznie w pierwszej dziesiątce najlepszych funduszy aż pięć operuje na rynku tureckim.

Trafione, jak wynika z zestawienia przygotowanego przez Analizy Online, okazały się także inwestycje na rynku amerykańskim. W TOP 10 znalazły się trzy fundusze inwestujące w Stanach Zjednoczonych. Stopa zwrotu tych funduszy przekroczyła w ubiegłym roku 20%.

Wśród dziesięciu najlepszych subfunduszy ubiegłego roku znalazł się też jeden inwestujący na rynku azjatyckim, przede wszystkim w Chinach. W tym wypadku stopa zwrotu też przekroczyła 20%.
PG


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Akcji Tureckich

Simple Share Buttons

CAT wśród czterech najlepszych w 2014 roku…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min