Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Inwestuj w fundusze Caspar TFI – online bez opłat dystrybucyjnych

online bez opłat dystrybucyjnych


Obniżamy opłatę dystrybucyjną do poziomu 0% dla nabyć subfunduszy Caspar Parasolowy FIO od kwoty 50 000 zł dokonanych za pośrednictwem naszej Platformy Transakcyjnej Caspar TFI. Promocja dotyczy wszystkich subfunduszy:

Promocja trwa od 10 września 2021 do 31 grudnia 2021 roku. Do obliczenia progu ujmowane są także wszystkie dotychczasowe i nieumorzone wpłaty uczestników, niezależnie od dystrybutora, za pośrednictwem którego dokonywane były nabycia. Jak to działa?

Scenariusz nr 1

Nowy Klient Caspar TFI (nie inwestował jeszcze w subfundusze Caspar TFI) dokonuje nabycia dowolnych subfunduszy za pośrednictwem naszej platformy transakcyjnej na łączną kwotę 51 000 zł (15 000 zł w Caspar Akcji Europejskich, 15 000 zł w Caspar Globalny oraz 21 000 w Caspar Stabilny). Wówczas opłata dystrybucyjna od wszystkich nabyć wynosi 0%.

Scenariusz nr 2

Klient Caspar TFI ma już zakupiony za pośrednictwem Platformy Transakcyjnej subfundusz Caspar Globalny na kwotę nabycia 20 000 zł (kupił jednostki w ubiegłym roku i ich nie umarzał). Teraz dokupuje jednostki na kwotę 30 000 zł, wówczas opłata dystrybucyjna od kwoty nabycia 30 000 zł wyniesie 0%.

Scenariusz nr 3

Klient Caspar TFI ma już zakupiony za pośrednictwem zewnętrznego dystrybutora Caspar Globalny na kwotę nabycia 20 000 zł (kupił jednostki w ubiegłym roku i ich nie umarzał). Teraz dokupuje jednostki na kwotę 30 000 zł, wówczas opłata dystrybucyjna od kwoty nabycia 30 000 zł wyniesie 0%. (UWAGA, W PRZYPADKU TEJ TRASAKCJI W KOSZYKU BĘDZIE SIĘ POJAWIAĆ INFORMACJA O MAKSYMALNEJ OPŁACIE DYSTRYBYCYJNEJ, JEDNAK NIE ZOSTANIE ONA POBRANA).

Scenariusz nr 4

Klient Caspar TFI ma już zakupiony za pośrednictwem Platformy Transakcyjnej subfundusz Caspar Stabilny na kwotę nabycia 30 000 zł (kupił jednostki na początku roku i ich nie umarzał). Teraz dokupuje jednostki na ten subrejestr poprzez wpłatę bezpośrednią na kwotę 20 000 zł, wówczas opłata dystrybucyjna od kwoty nabycia 20 000 zł wyniesie 0%.

Skorzystaj z obniżki

0% dla nabyć subfunduszy Caspar Parasolowy FIO od kwoty 50 000 zł dokonanych za pośrednictwem naszej Platformy Transakcyjnej Caspar TFI.

KUP FUNDUSZ


TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Inwestuj w fundusze Caspar TFI – online…

autor: Caspar TFI czas czytania: 1 min