Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Nowa Platforma Transakcyjna Caspar TFI – start 13 maja

W sobotę 13 maja w godzinach przedpołudniowych zostanie uruchomiona nowa Platforma Transakcyjna Caspar TFI.

Wprowadzenie nowoczesnej, przyjaznej dla użytkowników Platformy Transakcyjnej Caspar TFI wiąże się z kilkoma zmianami. Zachęcamy do zapoznania się z nimi już teraz. A od najbliższej soboty zapraszam na nową Platformę Transakcyjną Caspar TFI.

Czym będzie nowa Platforma Transakcyjna Caspar TFI?

Nowa architektura informacji oraz szata graficzna

Na nowej Platformie Transakcyjnej Caspar TFI bardzo duży nacisk został położony na maksymalizację przejrzystości prezentowanych informacji, łatwość nawigowania w serwisie, a także maksymalne uproszczenie procesów związanych z nabywaniem jednostek uczestnictwa subfunduszy oferowanych przez Caspar TFI. Dodatkowo, dzięki użyciu technologii responsive web design, Platforma będzie wygodna i przejrzysta dla użytkowników korzystających z tabletów bądź telefonów komórkowych.

Nowe funkcjonalności Platformy

Poza rozwiniętą, atrakcyjną graficznie prezentacją składu portfela, Platforma daje dostęp do bogatej bazy bieżących komentarzy ekonomicznych osób zarządzających funduszami Caspar TFI, a także możliwość prowadzenia „portfela treningowego”, dzięki któremu możliwe jest stworzenie portfela składającego się z jednostek uczestnictwa subfunduszy oferowanych przez Caspar TFI bez konieczności inwestowania własnych środków.

Łatwość kontaktu

Dzięki Platformie Transakcyjne Caspar TFI zyskacie Państwo także dostęp do dodatkowego narzędzia kontaktowego z przedstawicielami Caspar TFI.

Szczegóły dotyczące nowej Platformy będzie można poznać już od najbliższej soboty 13 maja – od tego czasu Platformę będzie można także testować do woli. Dzięki jej budowie, każdy użytkownik internetu będzie mógł w prosty sposób – jedynie przy pomocy adresu email – założyć darmowe konto, które pozwoli korzystać z wszystkich funkcji narzędzia – także możliwości nabywania subfunduszy Caspar TFI przez internet.

TAGI: rynki finansowe,

Nowa Platforma Transakcyjna Caspar TFI –…

autor: Caspar TFI czas czytania: 1 min