Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Parkiet o dynamicznym rozwoju Grupy Caspar

Jan Morbiato, dziennikarz Gazety Giełdy „Parkiet” w wydaniu z 2 marca 2015 roku w artykule „Zarządzający z New Connect” poświęcił sporo miejsca Grupie Caspar.

„Caspar Asset Management – grupa, w której skład wchodzi Caspar TFI i spółka dystrybucyjna F-Trust. – dynamicznie się rozwija”, zauważa dziennikarz. Cytuje też Leszka Kasperskiego, prezesa Caspar Asset Management: „Jeżeli chodzi o usługi zarządzania aktywami, to w styczniu, jeszcze przed ogłoszeniem decyzji EBC o skupie obligacji, uruchomiliśmy nowy portfel inwestujący połowę aktywów w spółki niemieckie, a drugą połowę w firmy notowane na giełdach Europy Środkowo-Wschodniej. Chodzi w większości o duże, płynne podmioty. Na razie strategia ma niewielu klientów i skromne aktywa, jednak to dopiero początek”.

Dalej Jan Morbiato napisał, że „sporo dzieje się również w samym Caspar TFI. W zeszłym tygodniu do KNF trafił wniosek o nowy subfundusz Caspar Parasolowego FIO. – To fundusz akcji globalnych, na razie nie chciałbym zdradzać więcej – zastrzega Kasperski”.

Sporo uwagi „Parkiet” poświęcił również spółce F-Trust. Poinformował między innymi o uruchomieniu pierwszej stacjonarnej placówki w Lesznie. „Chcemy w niej testować stacjonarną sprzedaż, szczególnie pod kątem inwestycji emerytalnych. Jeżeli ten projekt wypali, będą kolejne tradycyjne oddziały. Jeżeli zaś chodzi o zdalny dostęp do naszych usług, to również niedawno umożliwiliśmy klientom bieżący podgląd posiadanego portfela funduszy inwestycyjnych przez Internet” – tłumaczy Leszek Kasperski.

Jan Morbiato dodaje jeszcze, że o ile rok temu łączne aktywa Grupy Caspar wynosiły 650 milionów zł, to teraz są o 50 milionów większe.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Czytaj więcej

Platforma Transakcyjna Caspar TFI - tutaj możesz nabyć jednostki uczestnictwa subfunduszu Caspar Globalny

Parkiet o dynamicznym rozwoju Grupy Caspar

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 2 min