Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Nowość w ofercie Caspar TFI

Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zmienił politykę inwestycyjną subfunduszu Caspar Obligacji Środkowej i Wschodniej Europy. Od marca br. nowa jest też nazwa tego subfunduszu, która lepiej oddaje jego obecną specyfikę.

Subfundusz Caspar Ochrony Kapitału jest bezpiecznym subfunduszem inwestującym wyłącznie w polskie obligacje skarbowe. Dzięki temu Caspar Ochrony Kapitału nie jest narażony na ryzyko walutowe. Zminimalizowane jest także ryzyko stóp procentowych. Caspar Ochrony Kapitału zapewnia też największą, możliwą na rynku kapitałowym, płynność.

Specyfiką subfunduszu Caspar Ochrony Kapitału są bardzo niskie koszty. Podczas gdy w wypadku podobnych, dostępnych na polskim rynku funduszy wahają się one w granicach 0,9 – 1,5%, to w wypadku Caspar Ochrony Kapitału wynoszą zaledwie 0,05%. Wszystko to powoduje, że subfundusz Caspar Ochrony Kapitału jest znakomitą alternatywą dla podobnych produktów inwestycyjnych, a także dla lokat bankowych.

Subfunduszem Caspar Ochrony Kapitału zarządza Błażej Bogdziewicz.

– Stworzenie tego subfunduszu jest odpowiedzią Caspar TFI na często zgłaszane potrzeby klientów oraz sytuację rynkową. Zarówno klienci indywidualni, jak i przede wszystkim instytucjonalni chcą mieć możliwość lokowania nadwyżek finansowych w pełni bezpieczne instrumenty i jednocześnie potencjalnie bardziej zyskowne niż lokaty bankowe – tłumaczy Leszek Kasperski, prezes Caspar Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.


Dlaczego my?

Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy powierzonych nam przez Klientów. Dla nas oznacza to kierowanie się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Działamy według najlepszych wielkopolskich wzorców – do przodu, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. My wiemy, że pieniądze nie biorą się z szaleństwa. Pieniądze biorą się z ciężkiej pracy. To fundament naszego działania. Jesteśmy długodystansowcami. Nasze inwestycje są przemyślane i dokładnie „przepracowane”. Unikalna filozofia inwestowania pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Dzięki niej nasi Klienci solidnie zarabiają, a my zajmujemy czołowe miejsca w rankingach. Nasi zarządzający pracowali w największych firmach asset management, zarządzali największymi funduszami w Polsce. Byli pionierami inwestowania w Europie Środkowej, zdobywali najważniejsze laury. Wygrywali. Teraz grają dla Państwa. Czytaj więcej

Simple Share Buttons

Nowość w ofercie Caspar TFI

autor: Caspar TFI czas czytania: 1 min