Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar – niedościgły lider

Dobry wynik portfela Piotra Rojdy!

W ostatnim miesiącu rywalizacji zarządzających w Gazecie Giełdy „Parkiet” nasz przedstawiciel, Piotr Rojda, jest zdecydowanym liderem. Tylko w sierpniu jego inwestycja przyniosła 3,3% zysku, podczas gdy średnia dla całej szóstki uczestników wyniosła -0,2%!

Wyniki i komentarze

Andrzej Pałasz, dziennikarz „Parkietu” napisał: „Po siedemnastu miesiącach trwania edycji zdecydowanym liderem jest Piotr Rojda (Caspar AM). Jego wynik to aż 17%. Przez większość czasu rywalizował on głównie z Grzegorzem Zatrybem (Skarbiec TFI). Zatryb jednak w niecałe półtora roku zarobił 6,6%. Trzecie miejsce zajmuje Artur Włoch (Alior TFI) ze stopą zwrotu 2,4%. Wynik Pekao TFI oscyluje wokół zera, a BPS TFI i Rockbridge TFI są już pod kreską. W samym sierpniu Rojda wypracował 3,3-procentową stopę zwrotu, a średni wynik dla szóstki zarządzających wyniósł -0,2%”.

Liczby są więc jednoznaczne – Piotr Rojda, zarządzający subfunduszem Caspar Globalny, jest absolutnym i praktycznie niedościgłym liderem.

Skład portfela

Na wrzesień, czyli ostatni miesiąc rywalizacji, Piotr Rojda nie zrobił żadnych zmian w swoim portfelu. W jego skład wchodzi Caspar Globalny (35%), Caspar Stabilny (30%), iShares20 (15%) oraz iShares TIPS (20%).

W ofercie funduszy inwestycyjnych Caspar TFI S.A. możesz znaleźć subfundusze otwarte, a także fundusz inwestycyjny zamknięty. Nasza oferta pozwala czerpać korzyści ze wzrostów na całym świecie, ponieważ inwestujemy globalnie. Inwestowanie globalne to szereg korzyści o których więcej przeczytasz na stronach subfunduszy.


Caspar Akcji Europejskich

.

Caspar Globalny

.

Caspar Stabilny

TAGI: rynki finansowe,

Caspar – niedościgły lider

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min