Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar Akcji Polskich – stopa zwrotu za 3 lata robi wrażenie

Stopa zwrotu wypracowana przez Caspar Akcji Polskich w ciągu ostatnich trzech lat – a więc praktycznie od momentu powstania tego subfunduszu – wyniosła ponad 32% (w okresie od 06.11.2012 do 06.11.2015: 32,45%). To jeden z pięciu najlepszych wyników osiągniętych przez fundusze akcji polskich – Caspar Akcji Polskich.

Skąd tak dobry wynik?

  1. Nasza filozofia zarządzania to wyszukiwanie najlepszych spółek działających na perspektywicznych rynkach, z dużym potencjałem wzrostu i stabilną sytuacją ekonomiczną. Od tego zaczynają się nasze inwestycje, temu poświęcamy ogromnie dużo wysiłków i czasu. Stąd nasze nieustanne spotkania z zarządami spółek notowanych na giełdach w Europie Środkowej, udział w wielu międzynarodowych konferencjach, nieprzerwane i skuteczne analizowanie informacji i danych ekonomicznych. Stąd liczny i doświadczony zespół analityków, który wspiera zarządzających.  Czytaj więcej
  2. Wiemy, że z inwestycjami nieodłącznie wiąże się ryzyko. Naszym zadaniem, jednym z najważniejszych zadań, jest jego ograniczenie. Nasi zarządzający mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie, zarządzali największymi funduszami inwestycyjnymi w Polsce, pracowali w międzynarodowych instytucjach finansowych, a ich wiedza wynika nie tylko z ukończenia najlepszych polskich uczelni ekonomicznych, ale także nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania międzynarodowych certyfikatów.
  3. Nie podejmujemy jednoosobowych decyzji. Nasza filozofia zarządzania opiera się na kumulacji wiedzy i doświadczenia wielu profesjonalistów. Zespołowe zarządzanie pozwala nam unikać tego, co dla inwestorów najgroźniejsze – emocji i arbitralności.
  4. Świadomie ograniczamy nasze inwestycje do określonego rynku – Europy Środkowej – regionu o ogromnym potencjale wzrostu, z dużym głodem sukcesu, kreatywnością i ekonomiczną drapieżnością.

Stawiamy na długotrwałą współpracę. W Grupie Caspar sprzedanie klientowi jednostek uczestnictwa subfunduszu to dopiero początek współpracy, a nie sukces. Sukces przychodzi po latach i wyraża się wypracowaną, satysfakcjonującą stopę zwrotu.

Simple Share Buttons

Caspar Akcji Polskich – stopa zwrotu za 3 l…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min