Caspar Akcji Europejskich

Inwestuje na rynkach europejskich.

Więcej: Caspar Akcji EuropejskichCaspar Stabilny

Ogranicza zmienność, inwestuje globalnie, stabilny wzrost w długim terminie.

Więcej: Caspar Stabilny

Caspar Akcji Europejskich

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne

tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar AM na podium

Caspar AM na podium

Caspar Asset Management pozostaje trzecią największą w Polsce spółką obsługującą inwestycje najbogatszych klientów – zarówno pod względem wielkości aktywów, jak i liczby klientów. Przed nim tylko dwa wielkie banki korporacyjne.

Z najnowszego rankingu przygotowanego przez „Gazetę Giełdy Parkiet” wynika, że w trzecim kwartale 2020 roku Caspar Asset Management zarządzał 536 mln zł, co oznacza wzrost w stosunku do drugiego kwartału o 42 mln i aż o 155 mln zł w stosunku do czwartego kwartału 2019 roku. Warto zauważyć, że aktywa zarządzane przez Caspar Asset Management są niemal dwukrotnie większe niż znajdującego się na czwartym miejscu Pekao TFI.

Caspar Asset Management jest także trzecią firmą w swojej branży pod względem liczby klientów. W ostatnim kwartale poznańska spółka obsługiwała 131 osób, co oznacza wzrost o 21 osób w stosunku do końca 2019 roku.

Zazwyczaj inwestorzy chętniej inwestowali na rynku akcji gdy znane były wyniki ważnych wyborów politycznych. Jeżeli najbliższe wybory w USA przebiegną sprawnie, na rynki może popłynąć nowy kapitał i to niezależnie od ich wyniku. Obserwowany istotny wzrost liczby zachorowań na COVID-19 będzie negatywnie wpływał na gospodarkę, ale zapewne spotka się ze zdecydowanymi działaniami banków centralnych i rządów w postaci nowych programów pomocowych. Obecna sytuacja, tak jak dotąd, będzie sprzyjała spółkom z szeroko pojętego sektora technologii.

– Błażej Bogdziewicz, wiceprezes Caspar Asset Management patrzy w przyszłość z optymizmem.

Artykuł opublikowany w Gazecie Giełdy i Inwestorów “Parkiet” – w dniu 02.11.2020.


TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Caspar AM na podium

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min