Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Informacja dla Klientów Grupy Caspar w sprawie zagrożenia koronawirusem

Grupa Caspar analizuje zagrożenia wynikające z rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. W szczególności rozpatrujemy różne scenariusze ograniczeń, które mogą być nakładane na przedsiębiorców w ramach walki z epidemią. Organizujemy prace spółek z Grupy Caspar, aby zapewnić Klientom możliwą płynność i dostęp do ich inwestycji.

W szczególności, wszystkie spółki z Grupy Caspar (Caspar Asset Management SA, Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, F-Trust SA) są przygotowane do wykonywania pracy w modelu rozproszonym. Oznacza to, że kluczowe obszary funkcjonowania przedsiębiorstw mogą prowadzić działalność zdalnie, bez potrzeby obecności w siedzibie Spółek. Dotyczy to zwłaszcza:


  • kluczowych pracowników działu inwestycyjnego, zespołu dilerskiego (odpowiedzialnego za realizację transakcji i dyspozycji Klientów) oraz działu operacyjnego (odpowiedzialnego za proces wyceny) – w spółce Caspar Asset Management,
  • pracowników działu obsługi Klienta w spółce Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych,
  • pracowników działu obsługi Klienta w spółce F-Trust.

W ten sam sposób mogą procedować także Zarządy spółek oraz pracownicy odpowiedzialni za kwestie zgodności z prawem i compliance. Ponadto, każda ze spółek wprowadziła odpowiednie środki techniczno-organizacyjne, mające na celu ograniczenie ryzyka potencjalnego niekorzystnego wpływu działań organów publicznych mających na celu walkę z wirusem – na organizację i sposób funkcjonowania spółek z Grupy Caspar.

Co więcej, spółka F-Trust SA dołoży starań, aby wszyscy Klienci korzystający ze zdalnych kanałów dystrybucji (Platforma Funduszy, serwis telefoniczny) mieli możliwość składania zleceń na normalnych – dotychczasowych – zasadach. Niezależnie od rozwoju sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Grupa Caspar na bieżąco monitoruje sytuację związaną z rozwojem zagrożenia. Będziemy dokładali starań, aby dynamicznie i proporcjonalnie do sytuacji reagować na nowe okoliczności. Zachęcamy do pozostawania w kontakcie z Państwa indywidualnymi opiekunami.


Warto przeczytać:


TAGI: rynki finansowe,

Informacja dla Klientów Grupy Caspar w spraw…

autor: Caspar AM czas czytania: 1 min