Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w globalnych liderów swoich sektorów - Caspar Akcji Światowych Liderów


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wyrózniony

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wyrózniony


Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce. Opublikowano XX Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2019.

Wspólny mianownik łączący Uniwersytet Ekonomiczny z grupą Caspar


Wspólnym mianownikiem dla założycieli, zarządzających, analityków i strategów zatrudnionych w spółce Caspar Asset Management często jest właśnie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Okazuje się, że w najnowszym rankingu nie miał on sobie równych, wyprzedzając inne uczelnie ekonomiczne. Jest to historyczny wynik, który uwidacznia jakość kształcenia i markę uniwersytetu.

Choć inwestujemy globalnie, to zawsze pamiętamy o poznańskich korzeniach grupy. Nie zapominamy uczelni, która wykształciła znaczącą część obecnej kadry. Staramy się odwdzięczać za wykształcenie i pomagać w kształceniu studentów, fundując – między innymi – nagrody dla najlepszych prac dyplomowych. Wierzymy, że kolejne pokolenia studentów będą jeszcze lepszymi specjalistami.

Jestem dumny z osiągnięcia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Szczególnie, że to historyczny wynik. Gratuluję i życzę dalszych wyróżnień!

– Krzysztof Jeske, wiceprezes zarządu CTFI

Czym jest zestawienie “Perspektywy”?

Zestawienie przygotowane przez Fundację Edukacyjna “Perspektywy” obejmuje cztery rankingi: Ranking Uczelni Akademickich, Ranking Uczelni Niepublicznych, Ranking Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych oraz Ranking Kierunków Studiów. Oceny wystawiano w 10 kategoriach: Prestiż akademicki, Absolwenci na rynku pracy, Opinia kadry, Preferencje pracodawców, Ekonomiczne losy absolwentów, Potencjał naukowy, Efektywność naukowa, Publikacje, Innowacyjność i Umiędzynarodowienie.

To, za co najbardziej docenili nas autorzy rankingu, to wysoka pozycja absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na rynku pracy, preferencje pracodawców, którzy bardzo często wskazują naszą uczelnię, jako tę, z której poszukują kandydatów do pracy oraz potencjał naukowy uniwersytetu.

– Krzysztof Skrzypek, rzecznik prasowy UEP, za WTK

Pełne zestawienie znajdziesz tutaj tutaj.

Podobne wpisy:

Ryzyko inwestycyjne

.

Co to stopa zwrotu

.

Co to jest inflacja

TAGI: rynki finansowe,

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wyróznion…

autor: Caspar AM czas czytania: 1 min