Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Błażej Bogdziewicz optymistycznie

Strategia Akcyjna USA Caspara najlepszą strategią asset management w Polsce


W „Parkiecie” z 20 lutego 2019 roku, w artykule „Nastroje na rynkach są dobre, jednak mogą się gwałtownie popsuć” redaktor Andrzej Pałasz zastanawia się, jaka będzie giełdowa rzeczywistość w kolejnych miesiącach.

Większość zarządzających, których wypowiedzi przytacza „Parkiet” jest nastawiona optymistycznie, choć zauważa, że rozwój sytuacji na światowych giełdach będzie zależał przede wszystkim od czynników politycznych. Podobnego zdania jest Błażej Bogdziewicz, zarządzający subfunduszem Caspar Akcji Europejskich.

Błażej Bogdziewicz z Caspar Asset Management SA
– Amerykańska giełda radzi sobie dużo lepiej niż rynki europejskie z uwagi na mniejsze powiązania z przeżywającą problemy gospodarką chińską oraz z uwagi na liczniejszą grupę dobrze zarządzanych spółek. W Europie sporo spółek, zwłaszcza większych, pozostaje pod wpływem gremiów politycznych i nie zawsze działają one w interesie swoich akcjonariuszy. Tym nie mniej akcje europejskich spółek są w wielu wypadkach atrakcyjnie wycenione i mogą w najbliższym czasie zachowywać się lepiej, o ile dojdzie do podpisania porozumienia handlowego między USA i Chinami oraz USA i Unią Europejską, a także jeśli unikniemy twardego Brexitu.

– przekonuje w „Parkiecie” Błażej Bogdziewicz

Przypomnijmy też, że subfundusz zarządzany przez Błażeja Bogdziewicza według “Analiz Online” w styczniu 2019 wygenerował najwyższą stopę zwrotu w kategorii fundusze akcji europejskich. Średni wzrost w kategorii funduszy inwestujących w akcje na rynkach rozwiniętych miał – według specjalistów z “Analiz Online” – wynieść w tym okresie 7,5%, a Caspar Akcji Europejskich wzrósł aż o 12%! Współzarządzana przez Błażeja Bogdziewicza Strategia Akcyjna USA osiągnęła najlepszy wynik dla strategii tego typu w Polsce za cały rok 2018. Pokazuje to, że akcje amerykańskie pozwalają zarobić.

Pełna wersja artykułu – tutaj.Obejrzyj skąd wzięły się tak dobre wyniki Strategii Akcyjnej USA za rok 2018:

Zobacz nasz kanał!

TAGI: rynki finansowe,

Simple Share Buttons

Błażej Bogdziewicz optymistycznie

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min