Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Wyróżnienia dla Caspara Akcji Europejskich

Wyróżnienia dla Caspara

Wyróżnienia dla Caspara! Zarządzany przez Błażeja Bogdziewicza subfundusz Caspar Akcji Europejskich po raz kolejny pobił konkurencję. Tym razem w zestawieniu opublikowanym przez „Puls Biznesu” 8 października 2019 roku. Co więcej, subfundusz został wymieniony przez „Rzeczpospolitą” wśród najlepszych funduszy akcyjnych.

Wyróżnienia dla Caspara – Puls Biznesu

Z zestawienia tej gazety wynika, że od początku roku do końca września 2019 roku (30.09.19) Caspar Akcji Europejskich wypracował stopę zwrotu w wysokości 26,42%, zostawiając w pokonanym polu między innymi fundusze Allianz TFI oraz PKO TFI. Autor tekstu, Kamil Kosiński, zwraca też uwagę, że w ciągu trzech lat Caspar Akcji Europejskich legitymuje się 48-procentową stopą zwrotu.

Błażej Bogdziewicz, zarządzający z Caspar Asset Management SA
To nie tak, że w ostatnich miesiącach w Europie było szczególnie łatwo. Po prostu unikaliśmy pewnych branż, na przykład banków. Koncentrowaliśmy się na dużych firmach. Mieliśmy mniejsze zaangażowanie w małe i średnie firmy, a wiele z nich radziło sobie słabo

– tłumaczy na łamach „Pulsu Biznesu” przyczyny sukcesów Błażej Bogdziewicz.

Wyróżnienia dla Caspara – Rzeczpospolita

W ciągu ostatnich trzech lat można było na nim zarobić 58% pomimo korekty jesienią ubiegłego roku. Fundusz stawia przede wszystkim na spółki IT, w których ulokował połowę aktywów, oraz przemysł i elektronikę. Geograficznie w portfelu dominują Niemcy, a największą spółką jest Nokia. Na spółki IT stawia także będący w czołówce Investor Nowych Technologii. Spółki z sektora usług informatycznych i nowych technologii stanowią ponad 83 proc. portfela” – opisuje dziennikarka „Rzeczpospolitej”.

Zdaniem dziennika, w tym roku w 23 funduszach można było zarobić ponad 20 proc., na trzech ponad 30 proc., a największe zyski przyniosły fundusze akcyjne.
W ofercie funduszy inwestycyjnych Caspar TFI S.A. możesz znaleźć subfundusze otwarte, a także fundusz inwestycyjny zamknięty. Nasza oferta pozwala czerpać korzyści ze wzrostów na całym świecie, ponieważ inwestujemy globalnie. Inwestowanie globalne to szereg korzyści o których więcej przeczytasz na stronach subfunduszy.

Źródła: Puls Biznesu 08.10.2019 oraz Pieniądze RP.


Caspar Akcji Europejskich

.

Caspar Globalny

.

Caspar Stabilny

TAGI: rynki finansowe,

Wyróżnienia dla Caspara Akcji Europejskich…

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min